Niepokonani, a jednak zakończyliśmy finał na „3” miejscu. Nie przegraliśmy meczu, odnieślismy same zwyciestwa remisując tylko jeden raz. Wg obserwatorów byliśmy najlepszą drużyną na turnieju, równorzednym przeciwnikiem była tylko Rona Ełk, która prezentuje bardzo dobrą techniczną piłkę – powiedział po imprezie trener Z02 Jakub Kacperski. Zapraszamy do relacji z finałów.


W turnieju zagrali:
Konrad Gotowski – Szymon Nakielski, Filip Dymerski, Łukasz Rytelewski, Kacper Zielski, Hubert Mazurek, Kuba Chojnowski, Michał Korostyński, Kacper Wasilewski, Kuba Sułek, Bartek Figórski. Trener Kuba Kacperski.

Zasady awansu do ścisłego finału były następujące: awans otrzymuje od razu zwyciężca grupy. Po losowaniu okazało się, że dwóch faworytów, tj. Naki i Rona 03 Ełk zagrają razem w grupie. W pierwszym meczu odnieśliśmy zwycięztwo z Concordią Elbląg 5:2, następnie Rona Ełk zagrała z Concordią Elbląg wygrywając 15:2. I już było wiadomo, że w ostatnim meczu Naki Olsztyn musi wygrać z Roną. Mimo szybko strzelonej bramki przez Kacpra Zielskiego, a następnie po pięknej bramce z dystansu Kuby Chojnowskiego, nie udało się odnieść zwycięstwa. Mieliśmy jeszcze wiele okazji, lecz żadna z nich nie skończyła się powodzeniem, dzięki doskonałej postawie w bramce bramkarza Rony. Ten przedwczesny finał zakończył się wynikiem 2:2.

W meczu o 3 miejsce ponownie ograliśmy OKS 1945 Olsztyn 3:0. W finałe Rona wygrała z Olimpią 2004 Elbląg 2:1.