Niespodziankę sprawiły  zespoły z Naki 2003 w Ogólnopolskim Turnieju Halowym w Giżycku(28.12.2013), zajmując 2 i 3 miejsce !! Tym razem to nie my byliśmy faworytami, a mimo wszystko osiągnęliśmy bardzo duży sukces.

Naki wystawiło w turnieju dwie drużyny. Nasze ekipy rozpoczęły swoje mecze pomyślnie i po dobrej grze dotarły do półfinałów. W pierwszym półfinale Naki grało z Wikielcem, a w drugim półfinale Naki grało z gospodarzem turnieju Mamry Giżycko. Zwycięsko z tych pojedynków wyszła jedna drużyna Naki i Wikielec. W meczu grupowym pomiędzy tymi drużynami padł remis (0-0) po bardzo wyrównanym meczu. W finale niestety przegrana Naki (0-2). W meczu o 3 miejsce  wygrana Naki  po rzutach karnych z Mamrami (0-0 k.3-1).

KADRA: Kacper Wiśniewski, Maciek Częczek, Paweł Mazur, Kuba Kocięcki, Maciek Leszczyński, Salaam Diallo, Maciek Roman, Filip Matusewicz, Paweł Baranowski, Maks Tunkiewicz, Kacper Pleszko, Samuel Kuc, Alek Kocięcki, Marek Żywicki, Piotrek Wiśniewski, Patryk Kuleszo, Kacper Meldner. Trener Bartek i Trener Jarek


 

Wygrana Naki w Wojewódzkim Turnieju Halowym w Szczytnie (29.12.2013). Na turniej Naki wystawiło dwie drużyny. Już po pierwszych meczach i bardzo dobrej technicznej grze drużyny Naki wyrosły na faworyta do wygrania turnieju. Jedna i druga drużyna swoje grupy przeszły jak burza zajmując pierwsze miejsca. W półfinałach graliśmy z miejscowymi drużynami ze Szczytna. W pierwszym półfinale pewna wygrana Naki (2-0), zaś w drugim półfinale przegrana Naki (0-3). W całym meczu finałowym chłopcy z Naki mieli ogromną przewage w posiadaniu piłki nad drużyną ze Szczytna, która ewidentnie nastawiła się na gre z kontry. Wygrana Naki (2-1). W meczu o 3 miejsce chłopcy z Naki pokazali, że przegrana w półfinale to tylko był mały wypadek przy pracy. Pewna wygrana (3-0).

KADRA : Mateusz Michalski, Maciek Jaworski, Nikodem Florczak, Kacper Okoniewski, Konrad Gawryś, Kacper Chabko, Kacper Chojnowski,  Dominik Lejman, Kuba Skalski, Karol Domagalski, Tymek Konrad, Marek Szybanow, Kuba Hryniewicz, Maciek Samoraj, Maciek Częczek, Patryk Kuleszo, Trener Bartek i Trener Jarek