1/Uczestnicy wyjazdu zobowiązani są do pobrania i wypełnienia karty obozowej (obowiązkowo: lekarz rodzinny, rodzice), którą zabieramy ze sobą na obóz w Malborku – pobierz kartę KLIKNIJ TU.

2/ Przypominamy również, że II ratę obozową w wys. 300 zł najpóźniej do dnia 10 stycznia wpłacamy trenerom lub na konto UKS NAKI z dopiskiem „II rata MALBORK + imię nazwisko zawodnika”

3/ Wyjazd na obóz odbędzie się w dniu 27 stycznia (poniedziałek) – hala URANIA godz. 9.00. – autokar

4/ Na obóz zabieramy:

– podstawowe przybory do mycia ( ręcznik, szczoteczka do zębów, pasta, mydło, szampon itp)

– klapki, kąpielówki, krem na niskie temperatury do twarzy,

– płaskie buty piłkarskie na salę

– piłkarskie obuwie z korkami gumowymi lub turfy (małe koreczki gumowe)

– piłkę

– dresy klubowe, dwa sprzęty meczowe nike biały i czarny

– strój treningowy na podwórko: bielizna narciarska (góra , dół), getry, skarpety narciarskie, dresy, ortlion ( przynajmniej bluza lub kurtka ortalionowa), czapka treningową, szalik – golfik narciarski, rękawiczki !!!

– strój treningowy na salę: spodenki, koszulka, getry

5/Odnośnie ewentualnych „podziębień” lub potrzeby przyjmowania lekarstw prosimy poinformować o tym fakcie swojego trenera prowadzącego wcześniej telefonicznielub przed odjazdem autokaru.W przypadku podawania lekarstw prosimy o przekazanie wcześniej już przygotowanej rozpiski  na kartce.

UWAGA ! Trener Andrzej Nakielski będzie dostępny telefonicznie dopiero dzień przed obozem. W razie potrzeby można się kontaktować z trenerem od 25 stycznia (sobota) od godz. 19.00.

UWAGA! Nie bierzemy odpowiedzialności za telefony. Kontakt telefoniczny możliwy będzie w dniu 29 stycznia w godz. 8.30-9.00 oraz 31 stycznia w dniu powrotu cału dzień. Pieniądze można przekazać w dniu wyjazdu trenerowi – opiekunowi. Za nie przekazane, a zagubione przez uczestnika obozu pieniądze wychowawcy nie ponoszą odpowiedzialności. Chłopcy nie zabieraja żadnego rodzaju psp, gier komputerowych itp…Powrót nastapi o godz. 12.00 hala URANIA. ZEBRANIA PRZED OBOZOWEGO NIE BĘDZIE.