Nowym trenerem naszej najstarszej reprezentacyjnej drużyny NAKI 98/99 z którą wiążemy duże nadzieje  został trener Bartłomiej Bartycha. Nie jest to nowa postać w naszym klubie, gdyż od roku współpracował z trenerem Andrzejem Nakielskim naszym najbardziej doświadczonym trenerem w prowadzeniu zespołu NAKI 01. Trener Bartek jest czynnym piłkarzem seniorskiej drużyny Mrągowii  Mrągowo. Kilka lat wcześniej  reprezentował drużynę Stomilu w rozgrywkach juniorskich. Za trzy miesiące będzie już absolwentem Olsztyńskiej Szkoły Wyższej w Olsztynie w której pogłębia swoją wiedzę na kierunku- trener piłki nożnej. Nasz nowy trener jest też laureatem Metodycznego Konkursu w zakresie prowadzenia zajęć sportowych oraz wychowania fizycznego co jest bardzo dużym osiągnieciem.

Trener Bartycha przejął zespół po trenerze Marcinie Winclu, który po bardzo udanym 1,5 rocznym okresie pracy z naszym zespołem ze względów osobistych był zmuszony opuścić nasz klub. Trenerowi  Marcinowi za osiągnięte wyniki  z zespołem NAKI 98/99 bardzo dziękujemy.

Drużyna juniorów NAKI 98/99 występuje aktualnie w wojewódzkiej lidze juniorów młodszych zajmując pierwsze miejsce ex aequo ze Stomilem Olsztyn z taka sama ilością zdobytych punktów.