Zbiórka na wyjazd na obóz w Jantarze  odbędzie się w dniu 20 sierpnia 2016r o godzinie 9.00 rano przy hali „Urania” ul. Piłsudskiego w Olsztynie.. Powrót nastąpi 30.08.2016r  ok. godz.12.00 w tym samym miejscu. Obowiązkowe zebranie dla rodziców odbędzie się w dniu 17.08.2016r o godz.18.30  w auli 100E (wejście budynek G) Olsztyńskiej Szkole Wyższej przy ul. Bydgoskiej (Zatorze). Przypominamy o obowiązku oddania karty obozowej pobierz kliknij tu. kartę należy wysłać listem zwykłym na adres: Fundacja „Naki – Spełniamy Piłkarskie Marzenia”, Olsztyn 10-771, ul. Towarnickiego 14. Wyjazd bez oddania wypenionej i podpisanej karty będzie niemożliwy. Przypominamy również , że w dniu 1.06.2016r minął termin wpłaty II raty obozowej – kto nie wpłacił, niech pilnie wpłaca II ratę na konto (zakładka kontakt). Ostanie miejsca dla chętnych – dzwoń do trenera Andrzeja Nakielskiego tel. 604 532 547 lub wyslij sms-a.

               

                Chłopcy oprócz podstawowego wyposażenia  (przybory do mycia, ręczniki) powinni wziąć dodatkowo następujące rzeczy (wskazane podpisanie):

–          Strój treningowy (koszulka, spodenki, getry, dresy, ortalion)

–          Strój treningowy na zmianę

–          Buty piłkarskie (korki) i buty sportowe z płaską podeszwą.

–         Piłkę !!!

–          Czapkę z daszkiem

–          Kąpielówki

–          Klapki pod prysznic

–          Kurtkę przeciwdeszczową

–          krem z filtrem uv

–          Legitymację szkolną

–          książkę !!!

 

Nie zabieramy gier psp i innych tego typu urządzeń, nie zalecamy zabierania telefonów komórkowych

 

                            List do rodziców (również do rodziców starszych dzieci)

 

Drozdy Rodzice ! Bardzo prosimy o roztropność w telefonowaniu do dzieci oraz w miarę możliwości nie odwiedzanie ich w trakcie trwania turnusu (w zamian już zapraszamy do codziennej relacji i galerii zdjęć obozowych na naki.pl). Zaoszczędzi to niepotrzebnych łez, tęsknoty, i żalu wielu dzieciom, które będą miały większą szansę, aby w tym krótkim czasie lepiej się poznać i zżyć ze sobą. Prosimy nie zabierać dzieci również w przeddzień zakończenia obozu, gdyż to przedostatni i ostatni dzień jest podsumowaniem i ukoronowaniem całego turnusu.

 Ze względu na organizację dnia i stan emocjonalny dziecka oraz możliwość zagubienia telefonu komórkowego, gorąco prosimy Rodziców, aby pozostały one w domu. Jeżeli uczestnicy przywiozą ze sobą telefony komórkowe, to będą one rekwirowane przez opiekunów i rozdawane dwa razy w ciągu trwania obozu (wg niżej podanych terminów). W razie zaginięcia i uszkodzenia nie ponosimy odpowiedzialności. Zauważyliśmy też, że dzieci „uzależnione” od telefonu komórkowego nie włączają się w program zajęć, bardziej tęsknią, nie potrafią rozwiązywać najprostszych problemów, stają się niezaradne i wciąż uzależnione od decyzji innych, nawet w najprostszych sprawach.

 

 

Wartościowe rzeczy, pieniądze na czas trwania kolonii można przekazać wychowawcom podczas zebrania przed obozowego . Organizator nie ponosi odpowiedzialności za zagubione telefony komórkowe, gry psp i nie oddane w depozyt trenerom pieniądz (banknoty 10 zł w kopercie). W kwestii kieszonkowego sugerujemy raczej skromne sumy, gdyż chłopcy mają zapewnione praktycznie wszystkie niezbędne rzeczy do funkcjonowania na obozie. W bardzo pilnych sprawach, podczas trwania kolonii, kontakt z trenerem Andrzejem Nakielskim można uzyskać pod numerem telefonu 0604532547.

 

Uwaga ! Chłopcy, którzy mimo wszystko wezmą telefony będą mogli rozmawiać wyłącznie w wyznaczonych porach:

 

  JANTAR

23 sierpień        godz.     9.00 – 9.30

27 sierpień       godz.     9.00 – 9.30

30 sierpień      cały dzień

 

W razie ważnej potrzeby/sytuacji  trenerzy będą kontaktować się z rodzicami. Do ważnych sytuacji/potrzeb nie zaliczamy tęsknoty i popłakiwania (:.