Zbiórka na wyjazd na obóz w Szczecinku  odbędzie się w dniu 1  sierpnia 2017r o godzinie 15.45 przy hali „Urania” ul. Piłsudskiego w Olsztynie. Powrót nastąpi 10.08.2017r  ok. godz.14.00 w tym samym miejscu. Obowiązkowe zebranie dla rodziców odbędzie się w dniu 27.07.2017r (czwartek) o godz.18.00  w auli 100E (wejście budynek G) Olsztyńskiej Szkole Wyższej przy ul. Bydgoskiej (Zatorze). Podczas zebrania bedzie można porozmawiać z trenerami/wychowawcami, bezposrednio przed wyjazdem ze względów organizacyjnych może być to utrudnione oraz przekazać pieniadze kieszonkowe (złotówki i euro).Za  nie przekazane kieszonkowe trenerom, organizator nie bierze odpowiedzialności.  Przypominamy o obowiązku oddania karty obozowej pobierz kliknij tu. kartę należy wysłać listem zwykłym na adres: Fundacja „Naki – Spełniamy Piłkarskie Marzenia”, Olsztyn 10-771, ul. Towarnickiego 14. Wyjazd bez oddania wypenionej i podpisanej karty będzie niemożliwy. 

                Zawodnicy oprócz podstawowego wyposażenia  (przybory do mycia, ręczniki) powinni wziąć dodatkowo następujące rzeczy (wskazane podpisanie):

–          Strój treningowy (koszulka, spodenki, getry, dresy, ortalion)

–          Strój treningowy na zmianę

–          Buty piłkarskie (korki) i buty sportowe z płaską podeszwą.

–          Piłkę !!!

–          Czapkę z daszkiem

–          Kąpielówki

–          Klapki pod prysznic

–          Kurtkę przeciwdeszczową

–          krem z filtrem uv

–          Legitymację szkolną, PASZPORT lub DOWÓD OSOBISTY !!!

–          książkę !!!

–          kieszonkowe ( chłopcy mają zapewnione pełne wyżywienie, także kieszonkowe może się przydać na zakup pamiatek

           lub ewentualnie napoje do treningów, w związku z wyjazdem do niemieckiego parku rozrywki może się przydać 

           w euro – wysokości kieszonkowe nie sugerujemy)


           Ogólny plan obozu:

           1.08  wyjazd do HANSA PARK (na podróż chłopcy zabieraja prowanat we własnym zakresie)

           2.08  całodniowy pobyt w HANSA PARK (wyżywienie zapewnia organizator)

           3-10.08  pobyt w Szczecinku

 Informujemy, że stan autokarów będzie sprawdzony przed wyjazdem  przez odpowiednie służby.

Nie zabieramy gier psp i innych tego typu urządzeń, nie zalecamy zabierania telefonów komórkowych. Zabrane w/w sprzety będą zarekwirowane na czas pobytu na obozie. Za ewentualne zabrane  niezarekwirowane i zagubione w/w sprzęty organizator obozu nie ponosi odpowiedzialności

 

                            List do rodziców (również do rodziców starszych dzieci)

 

Drozdy Rodzice ! Bardzo prosimy o roztropność w telefonowaniu do dzieci oraz w miarę możliwości nie odwiedzanie ich w trakcie trwania turnusu (w zamian już zapraszamy do codziennej relacji i galerii zdjęć obozowych na naki.pl). Zaoszczędzi to niepotrzebnych łez, tęsknoty, i żalu wielu dzieciom, które będą miały większą szansę, aby w tym krótkim czasie lepiej się poznać i zżyć ze sobą. Prosimy nie zabierać dzieci również w przeddzień zakończenia obozu, gdyż to przedostatni i ostatni dzień jest podsumowaniem i ukoronowaniem całego turnusu.

 Ze względu na organizację dnia i stan emocjonalny dziecka oraz możliwość zagubienia telefonu komórkowego, gorąco prosimy Rodziców, aby pozostały one w domu. Jeżeli uczestnicy przywiozą ze sobą telefony komórkowe, to będą one rekwirowane przez opiekunów i rozdawane dwa razy w ciągu trwania obozu (wg niżej podanych terminów). W razie zaginięcia i uszkodzenia nie ponosimy odpowiedzialności. Zauważyliśmy też, że dzieci „uzależnione” od telefonu komórkowego nie włączają się w program zajęć, bardziej tęsknią, nie potrafią rozwiązywać najprostszych problemów, stają się niezaradne i wciąż uzależnione od decyzji innych, nawet w najprostszych sprawach.

 

 

Wartościowe rzeczy, pieniądze na czas trwania kolonii można przekazać wychowawcom podczas zebrania przed obozowego . Organizator nie ponosi odpowiedzialności za zagubione telefony komórkowe, gry psp i nie oddane w depozyt trenerom pieniądz (banknoty 10 zł w kopercie). W kwestii kieszonkowego sugerujemy raczej skromne sumy, gdyż chłopcy mają zapewnione praktycznie wszystkie niezbędne rzeczy do funkcjonowania na obozie. Kieszonkowe (euro) może się przydać podczas wyjazdu do niemieckiego parku rozrywki HANSA PARK. W bardzo pilnych sprawach, podczas trwania kolonii, kontakt z trenerem Andrzejem Nakielskim można uzyskać pod numerem telefonu 0604532547.

 

Uwaga ! Chłopcy, którzy mimo wszystko wezmą telefony będą mogli rozmawiać wyłącznie w wyznaczonych porach:

 

  SZCZECINEK

4 sierpień        godz.     9.00 – 9.30

8 sierpień       godz.     9.00 – 9.30

10 sierpień      cały dzień

 

W razie ważnej potrzeby/sytuacji  trenerzy będą kontaktować się z rodzicami. Do ważnych sytuacji/potrzeb nie zaliczamy tęsknoty i popłakiwania (:.