w Piątek 30.01 nasza najstarsza drużyna wyjechała do Iławy przygotowywać sie do sezonu. Treningi były ciężkie było duże obciążenie ale był basen była chwila regeneracji po treningowej i chłopaki wrócili cali i zdrowi ! 
Właśnie aspekt zdrowia nie do końca było tak kolorowo, ponieważ  choroba pokrzyżowała nam plany i wszystkie założenia realizacji obozu piłkarskiego przez Trenera nie zostały zrealizowane ponieważ nie wszyscy zawodnicy w 100% mogli uczestniczyć w treningach poprzez chorobę np. wymioty. Ale trzy treningi dziennie+poranne rozbieganie wszystko było realizowane w 100% zgodnie z planem. 
Na obozie w Iławie mieliśmy bardzo dobre warunki do trenowania dwie super hale+ boisko pełnowymiarowe ze sztuczną nawierzchnią i basen wszystko blisko siebie umiejscowione dzięki czemu mogliśmy korzystać z bardzo dobrych warunków do treningu. Podczas obozu rozegraliśmy jeden sparing z Jagiellonią Białystok ale połowa zespołu nie mogła zagrać a druga połowa była po ciężkiej nocy i zaburzeniach zdrowotnych. Trener Bartek miał możliwość zobaczenia młodszych zawodników z grupy 00 którzy dołączyli do starszych kolegów Piotr Dębowski, Piotr Wanda i Maciej Brygoła zagrali w sparingu i pokazali się z dobrej strony. Po cięzkich treningach przyszedł czas na regeneracje i byliśmy na basenie, saunach aby zresetować zmęczenie. 😉 
Zdajemy sobie sprawę, że ciężko się trenowało gdy byliśmy nie do końca zdrowi ale jesteśmy świadomi tego, że to nas za hartuje i będziemy mocniejsi w lidze ! 
Tak w pigułce można opisac obóz NAKI 98. Po obozie wracamy do domów i kontynuujemy treningi(niżej plan treningowy na II tydzień ferii ziomowych)

Treningi w II tygodniu ferii zimowych + sparing!

04.02.2015 – 12.00 – Dajtki boisko pełnowymiarowe. 
05.02.2015 – 12.00 – Dajtki boisko pełnowymiarowe.

06.02.2015 – 12.00 Dajtki -GRA WEWNĘTRZNA