OBÓZ ZIMOWY KĘTRZYN 2023

NAKI – MAX 12 to zdecydowanie konkretny i dynamiczny  obóz piłkarski z tradycjami ! Dlaczego NAKI – MAX 12 ? Dlatego, gdyż na zgrupowaniu odbędzie się, aż  dwanaście  !!! solidnych, wszechstronnych i ciekawych treningów. NIE JESTEŚ TWARDZIELEM NIE JEDŹ, ZOSTAŃ W DOMU ! JEŚLI KTOŚ POWAŻNIE MYŚLI O UPRAWIANIU SPORTU, TO UCZESTNICTWO W OBOZACH i ZGRUPOWANIACH JEST NIEZBĘDNA ! Piłkarskie zgrupowania zimowe są jednym z podstawowych elementów treningowego procesu szkolenia piłkarza. Nasze zgrupowanie jest połączeniem ciekawie spędzonych ferii zimowych wraz z możliwością rozwijania swoich umiejętności piłkarskich. Jak  zaznaczyliśmy podczas naszego zgrupowania odbędzie się 12 treningów, czyli w ciągu 5 dni uczestnik obozu odbędzie tyle treningów ile normalnie odbywa się w ciągu jednego miesiąca. Po za tym w trakcie takiego wyjazdu piłkarze integrują się, lepiej  wzajemnie poznają, trenerzy mają dłuższy i lepszy kontakt  z zawodnikiem niż na codziennych zajęciach, co w sporcie zespołowym jakim jest piłka nożna jest niezwykle ważne. Młodzi piłkarze po obozowych doświadczeniach stają się bardziej samodzielni, odważni, kontaktowi i wytrwali. Na zimowe NAKI MAX-Y 12 wyjechało już łącznie ok. 3000 naszych piłkarzy. W ubiegłym roku w zgrupowaniu uczestniczyło 120 zawodników NAKI, a także piłkarzy z innych klubów z regionu naszego województwa i Polski. Zobacz zdjęcia z obozu w Kętrzynie z roku ubiegłego KLIKNIJ TU  

      W tym roku pojedziemy do Kętrzyna ok. 80 km od Olsztyna do nowo wyremontowanego wysokiej klasy Edukacyjnego  Ośrodka Młodzieżowego będącego na naszą wyłączność.Termin wyjazdu 30.01-3.02.2023r (poniedziałek – piątek, II tydzień ferii zimowych). Dojazd i przyjazd autokarem. Pobyt od poniedziałku do piątku rozwiąże wielu rodzicom problem związany z opieką nad synem w czasie ferii. Chłopcy  mieszkać będą w eleganckich  3-4 osobowych pokojach z wysokiej klasy  łązienkami. Osrodek ma wysoki standard jest po remoncie i stan bazy noclegowej jest bardzo dobry. Ośrodek ma też bardzo dobrą opinię pod względem wyżywienia. Pięć II dań do wyboru, także niejadki też coś dla siebie znajdą. Śniadanie, kolacja „szwedzki stół”. W kompleksie noclegowym w jednym budynku nasi piłkarze będą mieli do dyspozycji w tym samym meijscu   basen, dużą salę gimnastyczną , małą salę gimnastyczną, siłownię, boisko orlik oraz pełnowymiarowe boisko ze sztuczną trawą. Piłkarze będą mieli zapewnioną opiekę medyczną oraz wychowawczo – trenerską. Zobacz zdjęcia ośrodka w Kętrzynie KLIKNIJ TU

 Obóz skierowany jest przede wszystkim do zawodników grup zaawansowanych i rekreacyjnych. oraz innych klubów piłkarskich. Zawodnicy będa podzieleni  na grupy pod  względem umiejętności piłkarskich i wiekowych.  

1/ Wyjazd zawodników z grup zaawansowanych jest obowiązkowy. Zgrupowania w procesie szkolenia zaawansowanego są niezbędne impowszechnie obowiązujące (o ewentualnym braku możliwości wyjazdu na obóz prosimy poinformować trenera prowadzącego najpóźniej do dnia 4.11.2022r)

2/ Zachęcamy również do uczestnictwa piłkarzy  zgrup rekreacyjnych będzie to dla nich pierwszy krok ku „poważniejszej piłce nożnej”

3/ Tradycyjnie zapraszamy również piłkarzy z innych klubów.Więcej informacji można uzyskać u trenera Andrzeja Nakielskiego (tel. 604 532 547).

OGÓLNY PROGRAM zajęć sportowych  zgrupowania piłkarskiego NAKI MAX 12:

– udział w rozgrywkach sportowych (turnieje i mecze piłki nożnej)

– nauczanie i doskonalenie indywidualnych umiejętności techniki gry w piłkę nożną 

– podstawy prawidłowego żywienia sportowca (zajęcia teoretyczne)

– kształtowanie wytrzymałości tlenowej  i koordynacji ruchowej (zajęcia praktyczne)

– nauczanie taktyki gry w obronie i ataku (zajęcia praktyczne i teoretyczne)

– szkolne gry zadaniowe (zajęcia praktyczne)

Cały koszt wyjazdu wynosi 990 zł.  Warunkiem rezerwacji miejsca na obozie jest wpłata 290zł do dnia 15.11.2022r lub wyczerpania miejsc.LICZBA MIEJSC jest OGRANICZONA ! Zaliczkę wpłacamy trenerom   prowadzącym treningi  lub na konto klubu kliknij tu  , wystawiamy faktury (księgowo[email protected]). Tytuł wpłat: Kętrzyn 2023 + imię nazwisko zawodnika

FUNDACJA „Spełniamy Piłkarskie Marzenia”

Olsztyn 10-771, ul.Towarnickiego14

PKO BP 95 1020 3541 0000 5902 0238 3842

z dopiskiem „Darowizna na obóz w Kętrzynie + imię i nazwisko zawodnika”. Pozostałą część, czyli 700 zł wpłacamy do dnia 4.01.2023r. Gwarantujemy  w razie choroby, nieszczęśliwych wydarzeń gwarancję zwrotu lub przeniesienia  poniesionych kosztów na inny cel np obóz letni lub składki miesięczne (dotyczy wyjątkowych sytuacji zaistniałych tuż przed obozem, potwierdzonych odpowiednią dokumentacją lekarską – nie dotyczy rezygnacji w zakresie np zmiany planów feryjnych lub wycofania się z wyjazdu z powodu innych niż zdrowotne udokumentowane L4)

Pobierz KARTĘ Zgrupowania KLIKNIJ TU. Wypełnione karty  (wypełnia wyłącznie rodzic)

Pobierz DOFINANSOWANIE DO ZAKŁADU PRACY KLIKNIJ TU.

Obóz piłkarski NAKI MAX będzie spełniał wszystkie wymogi bezpieczeńśtwa i sanitarne Ministerstwa Zdrowia i Głównego Inspektoratu Saniranego oraz organizowany zostanie zgodnie z wytycznymi Ministerstwa Sportu.