Przypominamy, że w dniu 4.01.2024 mija termin II  raty za obóz zimowy w Nidzicy w wys. 700zł (Całkowity koszt wynosi 1 050zł, I rata wynosiła 350 zł). Karty obozowe wypełniamy i przynosimy w dniu wyjazdu i oddajemy trenerom. Wystawiamy faktury, prośbe nalezy kierować na [email protected] (więcej info zakładka kontakt). Zwolniło nam się miejsce na wyjazd, zainteresowanych prosimy o kontakt z trenerem Andrzejem.

Zbiórka na wyjazd na zimowy obóz NAKI MAX 12 w Nidzicy  odbędzie się w dniu 22  stycznia 2024r (poniedziałek) o godzinie 9.00 rano na parkingu UWM (Kortowo) Centrum Konferencyjne ul. Dybowskiego 11a w Olsztynie. Powrót nastąpi 26.01.2024r (piątek)  ok. godz.12.00 w tym samym miejscu. Jedziemy dwoma autokarami. Przypominamy o obowiązku oddania karty zgrupowania (nie wymagany jest wpis lekarza,) pobierz kliknij tu.  Karty oddajemy wyznaczonemu opiekunowi/trenerowi na zbiórce wyjazdowej. Wyjazd bez oddania wypełnionej i podpisanej karty będzie niemożliwy

  Przed wyjazdem po odczytaniu obecności będzie możliwość przekazania trenerom kieszonkowego ( w kopertach banknoty 10,20 zł)  za nie przekazane kieszonkowe organizator wyjazdu nie ponosi odpowiedzialności). Chłopcy będą mieli pełne wyżywienie, kieszonkowe może się przydać na napoje i ewentualnie słodycze, których zakup w miarę możliwości  będziemy ograniczać. Prosimy nie przekazywać chłopcom na wyjazd słodyczy ! 

                Zawodnicy oprócz podstawowego wyposażenia  (przybory do mycia, ręczniki) powinni wziąć dodatkowo następujące rzeczy (wskazane podpisanie):

–          Strój treningowy (koszulka, spodenki, getry, dresy, ortalion, bielizna narciarska !!!, tzw. kominiarkę, skarpety narciarskie). Treningi również będą sie odbywać na boisku.

–          Strój treningowy na zmianę

–          Buty piłkarskie (korki lub tzw. turfy z małymi gumowymi koreczkami) i buty sportowe z płaską podeszwą. Ważne, żeby były dostępne buty treningowe na zmianę (dwie pary: pierwsza para na podwórko, druga para na salę), gdyż w przypadku zmoczenia butów na podówrku zawodnik mógł trenować na sali w suchym sportowym obuwiu

–         Piłkę !!!

–          Klapki pod prysznic, kąpielówki na basen

–          Kurtkę przeciwdeszczową oraz kurtkę zimową

–          książkę !!! Gry planszowe, karty do grania itp

Nie zabieramy telefonów, gier psp i innych tego typu urządzeń. Zabrane telefony będą na czas trwania obozu rekwirowane. Organizator nie ponosi odpowiedzialności za stan zarekwirowanego w/w urządzenia.

W razie ważnej potrzeby/sytuacji trener Andrzej Nakielski (tel. 604 532 547) lub trenerzy prowadzący będą kontaktować się z rodzicami. Do ważnych sytuacji/potrzeb nie zaliczamy tęsknoty i popłakiwania (: i drobnych urazów. Kontakt telefoniczny z trenerem Andrzejem Nakielskim i trenerami w czasie wyjazdu ze względu na dużą ilość obowiązków związanych z opieką nad zawodnikami będzie utrudniony. Jednak prosimy o zaufanie (: Więcej informacji odnośnie wyjazdu zawartych jest w karcie obozowej). Podczas obozu będą relacje z pobytu na Fanpage FB NakiOlsztyn