Zespół prowadzony przez trenera Dariusza Sułkowskiego wystąpił w turnieju świąteczno – noworocznym i w całym turnieju zaliczył tylko jeden mecz przegrany dopiero w półfinale z Wigrami Suwałki, późniejszym zwycięzcą całej rywalizacji. 

Zespół w składzie: Kacper Nadziak (bramkarz), Marcin Gogolewski, Arek Zwierzyński, Artur Wasilewski, Dawid Moszczyński, Szymon Kujawski, Szymon Cwik, Albert Chmielewski, Patryk Adamowicz, Aleksander Amroziński, zagrał bardzo dobrze w meczach grupowych i wraz z Roną Ełk uzyskał po 7 pkt w 3 meczach, awansują do ćwierćfinału. 
W ćwierćfinale spotkaliśmy się z Mrągowią Mrągowo i w regulaminowym czasie padł wynik 2-2. W serii rzutów karnych to nasz zespół okazał się lepszy, strzelając 3 z 3 karnych i broniąc jednego karnego przez Arka Zwierzyńskiego (Zwierzak).

W meczu półfinałowym spotkaliśmy się z najlepszą drużyną turnieju Wigrami Suwałki i mimo zaciętej walki nie uniknęliśmy dwóch błędów w obronie, tracąc w tym meczu dwa gole i nie pozostało nam nic innego jak zagrać dobrze  w meczu o III miejsce z gospodarzami turnieju.

W ostatnim meczu turnieju zespół NAKI Olsztyn zagrał z POLONIĄ Lidzbark Warmiński i po golach dwóch Szymonów Cwik i Kujawski wygraliśmy mecz 2-0 zdobywając brązowe medale i zakończyliśmy turniej na pudle. 
W meczu finałowym spotkały się zespoły Rona Ełk i Wigry Suwałki, mecz bez historii i do jednej bramki a sam wynik 5-0 pokazał jaką w tym turnieju przewagę posiadali zawodnicy zawodnicy z Suwałk.

Gratuluję zawodnikom i rodzicom wspaniałego roku w naszym wykonaniu, przed nami kolejne wyzwania i już niedługo zmierzymy się z dobrymi zespołami na innych turniejach.

Galeria zdjęć – kliknij