W miniony weekend Naki Olsztyn w wojewódzkich ligach juniorów młodszych i trampkarzy rywalizował w Olsztynuie z zaprzyjaźnioną Roną Ełk.

   W meczu juniorów młodszych wynik meczu wypaczył sędzia zawodów ,który nie pokazał przy stanie 1-0 dla Naki bramkarzowi gości czerwonej kartki. Bramkarz w 60 min. meczu w sposób niesportowy złapał wychodzącego na 100% pozycję napastnika NAKi Maćka Brygołę za nogi, uniemożliwiajac tym samym zdobycie pewnego drugiego gola ! Po tym wydarzeniu goscie nabrali wiatru w żagle i po wyrównanym i emocjonującym meczu strzelili ostatecznie dwa gole wygrywając 1-2.No cóż gratulacje dla Rony i tzw. „szmacianka” dla sedziego.   Zobacz zdjęcia z meczy juniorów kliknij tu

  W rywalizacji trampkarzy (U-13) zdecydowanie 3 punkty zainkasowało Naki pokonując Ronę 5-0 (Rytelewski, Wiśniewski 2, Mysiorski, Nowicki). Rona do Olsztyna przyjechała w roli lidera i poczatek meczu wskazywał , że to ełczanie będą dyktować warunki gry. Rzeczywistość okazała się jednak odmienna, pełną pulę zgarnęli zawodnicy Naki. Należy jednak stwierdzić, że Rona była zdecydowanie najlepszą drużyną z jaką do tej pory w tych rozgrywkach Naki grało.