Nie udało się awansować do ścisłego finału, gdzie zagrają najlepsze zespoły z poszczególnych regionalnych eleminacji. Lecz z pewnością było to bardzo dobre doświadczenie, gdzie zaangażowanie i technika strzału były najważniejsze. Ciekawa formuła turnieju, a mianowicie grało 3 zawodników w polu + bramkarz. Boisko – w formie klatki – stworzone na parkingu supermarketu przy ul. Sikorskiego. Zagrali chłopcy urodzeni w 2001 roku i młodsi i z tego powodu były to w większości osób, trudne zawody, gdyż większość naszych zawodników urodziła się w roku 2002 i 2003.

Naki Olsztyn I:
CYPRIAN HŁASKO, MACIEJ JAWORSKI, JAKUB SKALSKI, KAROL DOMAGALSKI, KACPER PASZKOWSKI, KACPER BERA

Naki Olsztyn II:
JAKUB CHOJNOWSKI, KACPER CHOJNOWSKI, JAKUB SUŁEK, BARTEK FIGÓRSKI, KACPER CHABKO, BARTEK OLSZEWSKI

Naki II trafilo do bardzo mocnej grupy faworytów zawodów, a mianowicie SP 3 (2001, m.in. Adi z Z01.) i Morąg – zwyciężca turnieju. Po zaciętych meczach 2 minimalne porażki i brak awansu z grupy.

Natomiast Naki I w pierwszym meczu wygrali wysoko 11:0 z Pasłękiem i awans z grupy. W półfinale nie dali rady zespołowi z Morąga, natomiast w meczu o trzecie miejsce zagrali naprawdę znakomicie i wysoka wygrana 8:4. Zawodnicy Naki I odebrali medale i drobne upominki.