ROBERT LEWNDOWSKI zbuduje szatnie piłkarskie w Olsztynie !!! Robert 24 lata temu będąc młodym 9 letnim piłkarzem uczestniczył w organizowanym przez NAKI Olsztyn Turnieju NAKI CUP . Mieliśmy wtedy tylko dwie szatnie na 16 zespołów, także prawdopodobnie Robert przebierał się pod chmurką  Teraz dzięki Robertowi i Tobie mamy szansę na szatnie z prawdziwego zdarzenia !!! A Ty masz dodatkowo szanse na wygranie atrakcyjnych nagród.
GŁOSUJ, LOSUJ i ZBUDUJ z nami szatnie piłkarską dla dzieci i młodzieży w Olsztynie przy ul. Tuwima !!! Fundacja NAKI – Spełniamy Piłkarskie Marzenia walczy w programie Fundacji Lotto i Totalizatora Sportowego „Wygrywanie zaczyna się od WY” promowanej przez Roberta Lewandowskiego o dofinansowanie na budowę szatni piłkarskich dla dzieci i młodzieży do obsługi powstającego pełnowymiarowego boiska ze sztuczną trawą. Mamy duże szanse na zwycięstwo, zakwalifikowaliśmy się do finałowej rozgrywki w której znalazło się łącznie z nami pięć podmiotów. Dofinansowanie otrzyma podmiot, który zdobędzie najwięcej głosów. Głosy oddaje się kupując kupon Lotto (od 18 roku życia) dowolnej gry na którym znajduje się specjalny kod, następnie na stronie www.gramywygrywamy.pl wybieramy obiekt Fundacji „Naki – Spełniamy Piłkarskie Marzenia” budowa zaplecza socjalno sanitarnego (sport-warmińsko mazurskie-Olsztyn) wpisujemy kod i głosujemy oraz losujemy dla siebie nagrodę. Procedura jest prosta i nieskomplikowana. Grę można kupić w punkcie Lotto lub przez aplikację Lotto (kupon konkursowy przychodzi mailem). Kupon do głosowania otrzymujesz przy jednej transakcji finansowej, czyli kupując kilka gier Lotto warto kupić każdą oddzielnie w oddzielnej transakcji finansowej, oddasz wtedy więcej głosów na nasz obiekt i zwiększysz swoje szanse w loterii.
Dodatkową atrakcją jest, że przy okazji oddania głosu możesz wygrać fajne nagrody dla siebie: 25 piłek adidasa, 25 koszulek z autografem Roberta Lewandowskiego i aż 300 podarunków od firmy 4F o wartości 400zł każda. Nagrodę losujesz na bieżąco od razu po oddaniu głosu.