Wakacje się już rozpoczęły.  Obozy piłkarskie zbliżają się wielkimi krokami, a z nimi wiele spraw do załatwienia. Zachęcamy do zapoznania się z niżej przedstawionymi treściami.


1/ Do 1 czerwca powinna być juz wpłacona II rata w wysokości  1 100 zł (całkowity koszt 1 350zł). Nr konta podany jest pod zakładką kontakt kliknij tu

2/ Do 10 czerwca oddajemy wypełnione karty obozowe (pobierz kartę MIKOSZEWO kliknij tu,  JANTAR kliknij tu). Wypełnione i podpisane karty wysyłamy pocztą listem zwykłym na adres klubu (zakładka kontakt). Obowiązkowa w karcie jest zgoda lekarza rodzinnego na wyjazd dziecka na kolonie. Bardzo prosimy , żeby rodzice bardzo dokładnie i szczegółowo wypełniali karty obozowe. Prawidłowo wypełnione karty pomagają lepiej i bezpieczniej opiekować się Państwa dziećmi. Wyjazd na obóz bez prawidłowo wypełnionej karty obozowej jest niemożliwy.

3/ Jeśli ktoś chce być razem z kolegą w grupie , pokoju może  do 9 lipca przysłać odpowiednie imiona i nazwiska  wyłącznie sms-em na nr tel. 604 532 547. Oczywiście  jeśli ktoś nie prześlę takiej prośby to bardzo dobrze, każdemu znajdziemy kolegów do pokoju. Zawodnicy grup zaawansowanych będą razem w jednej grupie obligatoryjnie, także sms-ów proszę nie przesyłać.

4/ W dniu 7 sierpnia w OSW w auli 100E odbędą się obowiązkowe  zebrania obozowe: Mikoszewo godz. 18.00, JANTAR godz. 19.00. Rodzice, którzy pierwszy raz z NAKI wysyłają syna OBECNOŚĆ BARDZO OBOWIĄZKOWA !!! Podczas zebrania rodzice będą mogli przekazać tzw. „kieszonkowe” oraz dowiedzieć się wiecej szczegółowych informacji, które ułatwia nam lepiej opiekować się Państwa dziećmi. W czasie zebrania będzie także mozliwość porozmawiania z trenerem – opiekunem.

5/ Co zabieramy na obóz:

Chłopcy oprócz podstawowego wyposażenia  (przybory do mycia, ręczniki) powinni wziąć dodatkowo następujące rzeczy (wskazane podpisanie):

–          Strój treningowy (koszulka, spodenki, getry, dresy, ortalion)

–          Strój treningowy na zmianę

–          Buty piłkarskie (korki) i buty sportowe z płaską podeszwą.

–         Piłkę !!!

–          Czapkę z daszkiem

–          Kąpielówki

–          Klapki pod prysznic

–          Kurtkę przeciwdeszczową

–          krem z filtrem uv

–          Legitymację szkolną

 6/ Czego nie zabieramy na obóz.

Nie zabieramy gier psp i innych tego typu urządzeń, nie zalecamy zabierania telefowów komórkowych – Drozdy Rodzice ! Bardzo prosimy o roztropność w telefonowaniu do dzieci oraz nie nie odwiedzanie ich w trakcie trwania turnusu. Zoszczędzi to niepotrzebnych łez, tęsknoty, i żalu wielu dzieciom, które będą miały większą szansę, aby w tym krótkim czasie lepiej się poznać i zżyć ze sobą. Prosimy nie zabierać dzieci również w przeddzień zakończenia obozu, gdyż to przedostatni i ostatni dzień jest podsumowaniem i ukoronowaniem całego turnusu.

 Ze względu na organizację dnia i stan emocjonalny dziecka oraz możliwość zagubienia telefonu komórkowego, gorąco prosimy Rodziców, aby pzostały one w domu. Jeżeli ucestnicy przywiozą ze sobą telefony komórkowe, to będą one zabierane przez opiekunów i rozdawane trzy razy w ciśgu trwania obozu (wg niżej podanych terminów). W razie zaginięcia nie ponosimy odpowiedzialności. Zauważyliśmy też, że dzieci „uzależnione” od telefonu komórkowego nie włączają się w program zajęć, bardziej tęsknią, nie potrafią rozwiązywać najprostszych, stają się niezaradne i wciąż uzależnione od decyzji innych, nawet w najprostrzych sprawach.

Wartościowe rzeczy, pieniądze na czas trwania kolonii można przekazać wychowawcom podczas zebrania przed obozowego . Organizator nie ponosi odpowiedzialności za zagubione telefony komórkowe, gry psp i nie oddane w depozyt trenerom pieniądze. W bardzo pilnych sprawach, podczas trwania kolonii, kontakt z trenerem Andrzejem Nakielskim można uzyskać pod numerem telefonu 0604532547.

 

Uwaga ! Chłopcy, którzy mimo wszystko wezmą telefony będą mogli rozmawiać wyłącznie w wyznaczonych porach:

  JANTAR

23 sierpień        godz.     9.00 – 9.30

26 sierpień       godz.     9.00 – 9.30

30 sierpień      cały dzień

 

MIKOSZEWO

13 sierpień    godz. 9.00-9.30

16 sierpień  godz.  9.00-9.30

20 sierpień cały dzień

 

W razie ważnej potrzeby/sytuacji  trenerzy będą kontaktować się z rodzicami. Do ważnych sytuacji/potrzeb nie zaliczamy tęsknoty i popłakiwania (:.


7/ O której i skąd wyjeżdżamy ?

JANTAR – Zbiórka na wyjazd na obóz w Jantarze  odbędzie się w dniu 20 sierpnia 2012r. (środa) o godzinie 8.00 rano przy hali „Urania” ul. Piłsudskiego w Olsztynie.. Powrót nastąpi 30.08.2013r  ok. godz.12.00 w tym samym miejscu

MIKOSZEWOZbiórka na wyjazd na obóz w Jantarze  odbędzie się w dniu 10 sierpnia 2012r. (niedziela) o godzinie 10.00 rano przy hali „Urania” ul. Piłsudskiego w Olsztynie.. Powrót nastąpi 20.08.2013r  ok. godz.12.30 w tym samym miejscu