Już za kilka dni 26 sierpnia  drużyna  NAKI 2000  wylatuje z lotniska „Okęcie” w Warszawie na prestiżowy turniej do Niemiec, a konkretnie do Offenburga położonego przy granicy niemiecko-szwajcarsko-francuskiej. Chłopcy polecą samolotem do Frankfurtu Hahn, a następnie autokarem do Ofenburga. W turnieju zagrają  drużyny z niemieckiej Bundesligi oraz zespoły z regionu Schwarzwald.. Swój udział zapowiedziały następujące ekipy: VfB Sttutgart,  1 FSV Mainz 05 , 1899 Hoffenheim, Eintracht Frankfurt ,SC Freiburg,Hannover 96. Dla naszych piłkarzy jest to duży zaszczyt i wydarzenie wziąć udział w tak renomowanej imprezie. W ubiegłym roku na 20 drużyn biorących udział w turnieju NAKI zajęło wysokie 6 miejsce. Turniej rozgrywany będzie w dniu 31 sierpnia, wcześniej dla naszych zawodników przygotowany został specjalny program  kulturalno – oświatowo- turystyczny.  Wymiana ze stroną niemiecką jest organizowana dzięki kontaktom  NAKI z trenerem Christophem Wenzlem oficjalnym skautem S.C. Freiburg (I bundesliga).

Podstawowe informacje dla chłopców wyjeżdżających:

– II ratę za wyjazd w wysokości 190 zł wpłacamy wyłącznie gotówką  trenerowi Czarkowi najpóźniej do dnia 21.08.2013r do godz. 21.00 (trening na Dajtkach)

– zawodnicy są dodatkowo ubezpieczeni, ale zalecamy obowiązkowo wyrobienie międzynarodowej karty NFZ. Wyrobienie jej jest bezpłatne.W celu wyrobienia w/w karty należy udać się do NFZ przy ul. Żołnierskiej 16 z dokumentem potwierdzającym tożsamość oraz ubezpiecznie zus. Kartę NFZ wydaje „od ręki” na miejscu, wizyta trwa zazwyczaj kilka minut.

– Dozwolona jest tylko jedna sztuka bagażu podręcznego na osobę  o wadze nie większej niż 10 kg i wymiarach 55 cm x 40 cm x 20 cm  !!! (torebki, teczki, komputery przenośne, zakupione produkty, aparaty itp. mogą być przewożone tylko w dozwolonej w/w 1 sztuce bagażu podręcznego).  Oprócz bagażu podręcznego klient nie może mieć żadnej dodatkowej torebki, reklamówki, saszetki itp.Torby nie spełniające określonych wymiarów, nie będą akceptowane na pokład samolotu lub jeśli to możliwe będą akceptowane do luku bagażowego za opłatą 50 £/50 €. Jeśli nie są Państwo pewni wymiarów swego bagażu, prosimy sprawdzić przy stanowisku zdania bagażu, przed udaniem się do kontroli paszportowej,a najlepiej tę czynność wykonać oczywiście w domu.. Bagaż podręczny nie może zawierać przedmiotów zabronionych: płynów (szamponu, mydło, past do zębów jedynie małe opakowania). W bagażu podręcznym, można przewieźć max. 50ml płynu (proponujemy przeznaczyć to na mini tubkę pasty do zębów i mini szampon). Dopłata za 1 kg bagażu wynosi ok. 50 euro. Sprawy dotyczące bagażu są przez przewoźnika bardzo respektowane. Ewentualne dodatkowe opłaty finansowane są pokrywane przez zawodników indywidualnie na lotnisku. W przypadku braku środków finansowych na pokrycie dodatkowych kosztów, zawodnik nie będzie mógł wziąć udziału w wyjeździe. Istnieje możliwość wykupienia dodatkowego bagażu rejestrowanego 20kg za opłatą ok. 400 zł. (zgłoszenie do dnia 18.08.2013r do godz. 17.00- trener Andrzej Nakielski) Nasze drużyny korzystały już z przelotów wyłącznie z bagażem podręcznym i zawodnicy bez problemu mieścilisię ze swoimi rzeczami  w bagażu 10 kg.

–  Sugerowane rzeczy do zabrania na nasz 6 dniowy  wyjazd: 1 komplet dresów klubowych, biały i czarny komplet meczowy – OBOWIĄZKOWO !!!, 3-4 koszulki z krótkim rękawem, 1 szt polaru lub sweter z długim rękawem , ortalion przeciw deszczowy, klapki, buty piłkarskie z korkami (obowiązkowo), ochraniacze  !!!, krem z filtrem, czapeczka z daszkiem, okulary przeciw słoneczne, pasta (małe mini tubka-mały bagaż) + szczoteczka do zębów, mydło ( nie w płynie- mały bagaż), średniej ielkości ręcznik.


– wyjazd busem spod HALI „URANIA” Chłopcy na wyjazd obowiązkowo ubierają się w białe koszulki, getry, czarne spodenki NAKI i ewentualnie dresy nike. Chłopcy zabierają prowiant na cały dzień do momentu wylotu z lotniska.

– drużyną opiekować się będą trener Adam Kapusta oraz p. Katarzyna Wanda. Trener Czarek z powodu ważnych spraw rodzinnych nie może brać udziału w wyjeździe.

 

– osoby, które nie podadzą danych  (adresów, nr  i ważność dokumentu) do dnia  18.08.2013r do godz. 17.00 oraz  nie zapłacą II raty  do dnia 21.08.2013r do godz. 21.00 będą musiały przeprowadzić odprawę we własnym zakresie na lotnisku (dodatkowy koszt ok. 50 euro – konieczna obecność rodzica na lotnisku).UWAGA ! Są jeszcze rodzice , którzy nie dopilnowali w/w spraw.

– za zabrane telefony komórkowe opiekunowie nie ponoszą odpowiedzialności

– rodzice chłopców biorących udział w wyjeździe zgodnie z wcześniejszą informacją zobowiązani są do przyjęcia w swoich domach  niemieckich zawodników w roku 2014.

obowiązkiem rodziców jest sprawdzenie na liście zawodników sporządzonej przez trenera Czarka prawidłowo wpisanych danych. Trenerzy nie biorą odpowiedzialności za poprawność wpisanych danych. Sprawdzenie danych można dokonać u trenera Czarka do dnia 18.08.2013r do godz. 17.00. Niepoprawność danych może skutkować obowiązkiem dopłaty do biletu.