W dniach 23-24.01.2016 w hali Urania odbył się turniej Stomil Cup. Turniej potraktowany był jako forma zabawy pomiędzy ciężkimi treningami.Na ten turniej zostały zaproszone dwa nasze zespoły, które wypadły całkiem dobrze, choć z pewnością nie był to najlepszy futbol w naszym wykonaniu, przede wszystkim dlatego, że typowej piłki halowej nie trenujemy, a nawet nie prowadzimy treningów na hali przynajmniej od 2 lat. Zespół Naki I Olsztyn zajął 3 miejsce, natomiast zespół Naki II – 10 miejsce. Najlepszą drużyną w Turnieju okazała się Warta Poznań, niestety nie dane było nam z nimi zagrać.

Drużyna Naki I rozegrała 8 meczy wygrywając 6 z nich i remisując 2 spotkania, które musiały się roztrzygnąć karnymi. Natomiast drużyna Naki II rozegrała 7 meczy, 3 mecze wygrane i 4 porażki.

Najlepszym zawodnikiem zespołu Naki I został Kuba Mysiorski, Natomiast Naki II to Grzesiek Zdrada. Puchary na własność od trenerów i drużyny otrzymali Łukasz Rytelewski i Nikoś Florczak. Dodatkowo do najlepszej drużyny turnieju został wybrany Kuba Kapuściński.

Wyniki Naki I:
Naki – Stomil I 2:1
Naki – Baltica Kaliningrad 3:2
Naki – Lechia Gdańsk 3:1
Naki – Widok Skierniewice 7:2
Naki – Stadion Śląski Chorzów 3:0

ćwierfinał: Naki – Widok 0:0 k. 5:4
półfinał: Naki – Stomil I 1:1 k. 3:4
mecz o 3 miejsce: Naki – Lechia 2:0

Wyniki Naki II:
Naki – Warta Poznań 1:2
Naki – R-gol Ostróda 0:4
Naki – SZS Osnabruck 1:2
Naki – Stomil II 1:0
Naki – Warmia Olsztyn 3:2

baraże: Naki – Widok S. 0:1
mecze 9-12: Naki – Stomil II 2:0, Naki – Warmia Olsztyn 0:1