SZCZECINEK 2023 – profesjonalne  boiska trawiaste, jezioro, wycieczki rowerowe i kajakowe, wycieczka nad morze, Kołobrzeg, Borne Sulinwo i narty wodne. Szczecinek to nasza sprawdzomna miejscówka, bylismy juz tu sześc razy !!! Tu jest pełen profesjonalizm,  zawsze byliśmy bardzo zadowoleni

 

 Szkółka Piłkarska „NAKI” przez ostatnie 30 lat zoorganizowała ponad 65 obozów w których udiał wzięło ok 4 500 chłopców  w wieku 6 – 16 lat. Na obozy jeżdżą chłopcy z całej Polski oraz z po za granicy kraju (Niemcy, Kanada, USA). W obozach biorą udział chłopcy , którzy na co dzień graja w piłkę w różnych klubach, a także Ci  co nie sa zrzeszeni w klubach , ale za to bardzo lubią w nią grać.

 

Pobierz informację o obozie

Pobierz kartę obozową  wypełniona kartę przez rodziców,oddajemy trenerowi w dniu wyjazdu na obóz

Pobierz druk o dofinansowanie z zakładu pracy     pobierz oświadczenie statutowe

Po raz kolejny na zakończenie sezonu organizujemy  letni obóz piłkarski. Udział w obozie obowiązkowo biorą udział zawodnicy z grup zaawansowanych oraz chętni z grup rekreacyjnych oraz piłkarze z innych klubów i inni chłopcy , którzy pasjonują się futbolem (wiek 8-15 lat). Zadowolenie uczestników i duże zainteresowanie taką formą wypoczynku zachęca nas jako organizatora do kontynuowania tej tradycji.
Tym razem proponujemy Państwa synom wyjazd na 9 – dniowy  obóz piłkarski w terminie 1-9.08.2023r, który odbędzie się w  miejscowości Szczecinek (woj. zachodniopomorskie) w ośrodku położonym bezpośrednio nad jeziorem. Chłopcy zamieszkają w 4 osobowych pokojach. Do dyspozycji uczestników obozu będą dwa pełnowymiarowe profesjonalne boiska z naturalną trawą do gry w piłkę nożną , a także boisko ze sztuczną trawą oraz sala gimnastyczna . Boiska w Szczecinku słyną z bardzo wysokiej klasy nawierzchni z trawy naturalnej. W Szczecinku bardzo często trenują drużyny z polskiej ekstraklasy. Ośrodek w którym zaamieszkają zawodnicy jest ogrodzony i spełnia wszystkie wymogi bezpieczeństwa i sanitarne. Chłopcy będą mieli zapewnioną opiekę wychowawczą, trenerską, medyczną, a także podczas kąpieli w jeziorze opiekę ratownika wodnego. Posiłki 3x dziennie + podwieczorek. Zobacz zdjęcia z obiektów, boisk i wycieczek planowanych na obozie w Szczecinku kliknij tu, zdjęcia z obozu Naki w Szczecinku z lat poprzednich foto narty wodne i kajaki kliknij tu, wycieczka do Kołobrzegu kliknij tu 

                Jednocześnie  informuję, że  na profilu fb nakiolsztyn, codziennie ( w trakcie trwania obozu ) znajdą Państwo relacje i zdjęcia z pobytu dzieci na obozie.  Chłopcy oprócz treningów i meczy sparingowych z  drużynami z całej Polski będą mieli  zapewnione inne atrakcje, które są już wliczone w cenę obozu:

Kołobrzeg                      –  wycieczka do kurortu nad Morzem Bałtyckim ( 1 dniowa). Wycieczka ze zwględu na aktulane 

                                          obostrzenia GIS może zostać niezrealizowana

Borne Sulimowo                – wycieczka do historycznego miasta rosyjskiego położonego na terytorium Polski

wycieczka kajakowa       – wycieczka kajakowa po jeziorze Trzesiecko 

wycieczka rowerowa       – wycieczka rowerowa na „Mysią Wyspę”

       oraz inne atrakcje:

           Ponad to w  cenę obozu już wchodzą

Całkowity koszt wyjazdu wynosi 1790złwarunkiem przyjęcia rezerwacji miejsca jest wpłata 390zł do dnia 21.03.2023r. Drugą ratę należy wpłacić do dnia 10.06.2023r .Wpłatę można dokonać w Olsztynie u trenerów prowadzących zajęcia  lub   na konto Fundacji „Spełniamy Piłkarskie Marzenia”, nr rachunku: 95 1020 3541 0000 5902 0238 3842. Wpłaty  dokonujemyjako darowizna lub jako opłata za obóz (dotyczy osób, które potrzbują fakturę) tytuełm: „imię nazwisko dziecka, Szczecinek”

Informuję również, że niektóre zakłady pracy całkowicie lub częściowo pokrywają koszty wyjazdu dziecka na zorganizowany wypoczynek letni .W związku  z  taką  możliwością  będą  mogli  Państwo otrzymać   specjalne   pismo   skierowane  do   zakładu pracy z prośbą o dofinansowanie wyjazdu Państwa syna na kolonie oraz fakturę.

 

Zainteresowani Rodzice mogą  się kontaktować  z trenerem Andrzejem Nakielskim

Informacje: tel.   604 532 547 [email protected]

Trener Piłki Nożnej
mgr Andrzej Nakielski
menedżer sportu