W naszym turnieju birą udział  dwa zespoły TLENTU: TALENT I – turniej finałowy, TALENT II – turniej eliminacyjny. Akademia powstała w czerwcu 2010 r. od tego momentu drużyna rocznika 2002 uczestniczyła w wielu prestiżowych turniejach. W drużynie Talentu jest wielu zawodników którzy są reprezentantami
Województwa Podlaskiego. Trenerami są znani z ligowych boisk, m.in. z pierwszoligowego Stomilu Olsztyn: Piotr Matys i Bartosz Jurkowski. Zespół bierze udział w najważniejszych turniejach w Polsce, odnosząc sporo sukcesów. Mają także na końcie wiele wyjazdów zagranicznych.To bardzo dobry i ograny zespół, główny faworyt obu turniejów.

 AKADEMIA powstała w czerwcu 2010 r. od tego momentu drużyna rocznika 2002 uczestniczyła w wielu prestiżowych turniejach, między innymi:ZŁOTE LWY GDAŃSKIE,  MINIMISTRZOSTWA DEICHMANN, TYMBARK Z PODWORKA NA STADION,TURNIEJ IM. MARKA WIELGUSA dwa lata z rzędu, MISTRZOSTWA POLSKI W GŁUCHOŁAZACH, GOOL TOP 54 BIALA PODLASKA, RONA CUP,WIDOK CUP oraz wielu innych stojących na wysokim poziomie imprezach piłkarskich, gdzie – chociaż to nie było najważniejsze – zajmowaliśmy czołowe lokaty.
    W klubie trenuje również wielu zawodników w roczniku 2001-2009.

 

Nasz typ:
Oba zespoły mogą pokusić się o wygrane w turnieju kwalifikacyjnym i turnieju głównym. Szczególnie bardzo mocny będzie zespół w turnieju finałowym. Podopieczni znanych w Olsztynie trenerów osiągneli w ostatnim czasie kilka znaczących sukcesów, mogą 13 kwietnia wyjechać domdomu z naszym pucharem.