Zapraszamy na treningi indywidualne  na  Nowym Nowoczesnym Zadaszonym Boisku NAKI ze sztuczną trawą IV generacji w Olsztynie  przy ul. Tuwima k/Galerii Warmińskiej (na przeciwko salonu Hyundai) z naszym trenerem specjalizującym się w zakresie szkolenia piłkarskiego dedykowanego konkretnemu, danemu piłkarzowi. Treningi skierowane są do piłkarzy od 7 roku życia. Zapraszamy piłkarzy NAKI i nie tylko…Podczas zajęć pracować będziemy z zawodnikiem w sferze: techniki gry w piłkę nożną, motoryki i mentalnej. Program, poziom i intensywność zajęć będzie dostosowany do umiejętności, możliwości i potrzeb piłkarza i zapewni progres   jego rozwoju sportowego. Szczególną uwagę zwracać będziemy na mentalność i psychikę zawodnika, która jest fundamentem sukcesu w sporcie, uważamy , że w tej sferze  są duże zasoby u młodych piłkarzy. Jakość , solidność, odpowiedzialność , wytrwałość, pewność siebie to cechy jakie na pewno podkreślą i uaktywnią nasze zajęcia. Trening będzie wymagający ale jednocześnie przyjemny, potrafimy nawiązać dobry kontakt z podopiecznym,  nasi zawodnicy z wielką chęcią korzystają z tego typu zajęć. Mamy liczne sukcesy w przygotowywaniu zawodników na testy piłkarskie do wyżej notowanych klubów młodzieżowych i seniorskich (patrz naki.pl gwiazdy naki) ale również otwarci jesteśmy na najmłodszych  zawodników, którzy póki co o  wielkiej karierze sportowej tylko marzą… Pomożemy spełnić ich piłkarskie marzenia.

Teraz mając tak doskonały obiekt piłkarski otwieramy się na szersze grono młodych pasjonatów futbolu począwszy od 7 roku życia, aż do wieku juniora. Proponujemy trening indywidualny w małej, kameralnej grupie 1-5 zawodników. Zajęcia będzie prowadzić  doświadczony trener Piotr Borysionek, a cały proces szkolenia wesprze trener Andrzej Nakielski. Wkrótce zaoferujemy również możliwość treningu indywidualnego z innymi trenerami specjalizującymi się w tym zakresie.

Odpłatność za jednostkę szkoleniową (60min)  wynosi 50zł.. Terminy treningów, czyli dzień i godzina do ustalenia, rezerwacji dokonujemy telefonicznie na nr tel 517 402 922 trener Piotr Borysionek. Treningi odbywać się będą na zadaszonym ogrzewanym boisku oraz na boisku otwartym, wachlarz godzin szeroki.