W niedzielę(10.01.2016) nasza drużyna uda się na turniej Gedania R-Gol Cup do Gdańska. Zawody rozgrywane będą na boiskach pod balonem. Zbiórka zawodników o godzinie 5:50 przy hali Urania. Planowany powrót ok. godziny 19:00. Koszt wyjazdu to 100 zł(transport, wpisowe, obiad). Wpłat dokonujemy na treningach w czwartek i piątek. Na turniej jedziemy busem. Na turniej należy zabrać strój żółty i biały Naki, ochraniacze, buty do grania(turfy/halówki), dresy.

Powołani zawodnicy: M.Niedbała, A.Leśniak, D.Berk, M.Trawiński, J.Iwanowski, B.Kacprzyk,  D.Witkowski, J.Wiśniewski, M.Gąsiorowski, D.Nowak, M.Rybak, A.Girguś, N.Pasiut, K.Rabcewicz, M.Połujański, P.Dołęga,M.Petniunas, J.Bączkiewicz.

Jeśli zawodnik nie może jechać proszę o szybką informację – 663 824 714. . Jeśli wystąpi możliwość powołania większej ilości zawodników trener powiadomi indywidualnie. 

Drużyny biorące udział w turnieju: Naki I i Naki II, Gedania I i Gedania II Gdańsk, AS Pomorze Sopot, Concordia Elbląg, Elana Toruń, Jedynka Sławno, Salos Dąbrowa Górnicza, Jaguar Gdańsk, GTS Pruszcz Gdański, Olimpia Grudziądz, Motor Lubawa, Gwiazda Bydgoszcz.