Grupa A
Kowno II (Litwa)

Wigry Suwałki II

Alytus (Litwa)

Piast Białystok

 

Grupa B

Kowno I (Litwa)

Wigry Suwałki I

Rominta Gołdap

NAKI Olsztyn

Skład drużyny na turnieju – Kacper Żukian, Tomasz Panek, Adam Zgliński, Michał Szłykowicz, Wiktor Gaweł, Bartosz Salwowski, trener Dariusz Sułkowski.
Pierwszy mecz nasz zespół zagra z ekipą z Kowna, następnie zagramy z Wigrami I Suwałki, w ostatnim meczu zagramy z Romintą Gołdap. Mecze na turnieju trwają 20 minut bez zmiany stron, bramki 5×2. W drugim dniu zawody przenoszą się na inną salę, na której już zagramy na bramki 3×2. Można się spodziewać większej liczby meczy nierozstrzygniętych.

 

I Kolejka

Naki Olsztyn – Kowno I 5-6 (Gaweł x3, Panek, Szłykowicz)

Wigry Suwałki I –  Rominta Gołdap 9-1

II Kolejka

Naki Olsztyn – Wigry Suwałki I 5-5 (Zgliński x2, Gaweł, Szłykowicz, Salwowski)

Rominta Gołdap – Kowno I 1-18

III Kolejka

Wigry Suwałki – Kowno I 2-12

Naki Olsztyn – Rominta Gołdap 9-1 (Gaweł x3, Zgliński x3, Salwowski, Szłykowicz, Panek)

 

Turniej zaczęliśmy od mocnego uderzenia, bo już w pierwszych minutach tego turnieju prowadziliśmy 2-0 z zespołem Kowna I. Mijały kolejne minuty a nasza gra wyglądała bardzo dobrze, mimo że trener Sułkowski nie mógł zabrać na turniej pełnego składu (różne problemy zawodników). Kolejne minuty dały bramkę Litwinom, po czym my odpowiedzieliśmy kolejnym trafieniem, taka sytuacja była do wyniku 5-3 dla nas. Ostatnie dwie minuty to nasze dwa błędy, bramka samobójcza Michała Szłykowicza i błąd Kacpra Żukiana, dały zwycięstwo drużynie z Kowna 6-5.

Drugi nasz mecz z Wigrami rozpoczęliśmy jeszcze lepiej niż pierwsze spotkanie, po bramkach Zgliny x2, Gawsona, Szłyka prowadziliśmy 4-0. Bardzo dobrze graliśmy w obronie i wychodziliśmy z szybkimi kontrami. Lecz znowu końcówka meczu to brak sił naszych zawodników i kolejne bramki zespołu Wigier. W 19 minucie wynik brzmiał 4-4 i zespół Suwałk strzela kolejną bramkę, czyżby kolejny mecz przegrany w dramatycznych okolicznościach? Bartosz Salwowski uderzył bezpośrednio ze środka i strzela bramkę, jest 5-5. Po chwili, kiedy już byliśmy pewni remisu sędzia jednak odgwizdał rzut wolny dla zawodników miejscowej drużyny. Po meczu trener złożył oficjalny protest, który został rozpatrzony i w celu rozstrzygnięcia tej sytuacji zalecono wykonanie serii rzutów karnych, w których lepsi okazali się zawodnicy z Olsztyna. Wynik tego spotkania zakończył się wynikiem 5-5, ten wynik pozwolił nam walczyć o miejsce II w grupie i wejście do ścisłego finału turnieju.

Nasz ostatni przeciwnik to Rominta Gołdap, jakakolwiek wygrana dawała nam wyjście z grupy na 2 miejscu. Wynikało to z wcześniejszego rozstrzygnięcia w meczu poprzedzającym nasze spotkanie. Wigry Suwałki przegrały 11-2 z zespołem Kowna, Litwini tym wynikiem zapewnili sobie pierwsze miejsce w grupie.
Wracając do naszego spotkania z Romintą, mecz miał jednostronny przebieg a wszystkie bramki strzelali nasi zawodnicy i spotkanie zakończyło się wynikiem 9-1 (bramka samobójcza Gawsona).

W dniu jutrzejszym o godz. 11.10 zaczynamy mecze półfinałowy z Wigrami Suwałki II, które wygrało grupę A. W drugim półfinale spotkają się zespoły Kowno I – Piast Białystok.