W sobotę w Białymstoku rozegraliśmy towarzyski turniej w którym obok naszej ekipy brały udział drużyny- BSP Jagiellonia Białystok, MOSP Jagiellonia Białystok, RONA Ełk, Kadra Podlasia 2000 oraz Korona Kielce.

Był to nasz pierwszy turniej w którym graliśmy na pełnowymiarowym boisku po 11 zawodników w składzie. Zawody zakończyliśmy na czwartym miejscu, wygrywając 2, a przegrywając 3 spotkania. Każdy mecz miał osobną historię, pierwszy, to nerwowa i niepewna gra z naszej strony i przegrana 1:2 z Kadrą Pomorza. W tym meczu Wandiemu udało się odczarować bramkę w Białymstoku ( w zeszłym roku zakończyliśmy turniej bez strzelonej bramki ). Drugi, to słaba praca sędziów i przegrana 0:1 z Korona Kielce, po kontrowersyjnym karnym podyktowanym w ostatniej sekundzie meczu ( sędzia zaznaczył, że po wykonaniu nie będzie nawet dobitki ). Trzeci, to dobre spotkanie i na własne życzenie nerwowa końcówka, czyli pierwsza wygrana nad MOSP Jagiellonią Białystok 3:2. czwarty, to najsłabsze spotkanie, w którym zdecydowanie zdominowała nas BSP Jagiellonia Białystok i pewnie wygrała 4:0. Na zakończenie pewna i dobra gra oraz wygrana nad RONĄ Ełk 2:0.

W turnieju zadebiutował Kornel Rzodkiewski, który bardzo pewnie wszedł do drużyny i szybko wywalczył miejsce w pierwszym składzie, pokazują jak duży potencjał w nim drzemie.