Dość udanie zaprezentowali się młodzi piłkarze NAKI w ten mijający już weekend.Wyniki oczywiście to nie są najważniejsze ale należy zaznaczyć, że styl w jaki wygrywali nasi piłkarze często zasługiwał na uznanie.

     W Wojewódzkiej Lidze Juniorów Młodszych(trener Biskupiak Czarek i Adam Kapusta) nasza drużyna niespodziewanie wraca do realnej walki o Centralną Ligę Juniorów. Rywale tracą punkty, a dotychczasowy lider  Rona Ełk za grę nieuprawnionych zawodników stracił 3 punkty za zwycięstwo z Concordią Elbląg.

       Natomiast w Lidze Wojewódzkiej Trampkarzy Naki zaliczyło pierwszą stratę punktów remisując z Huraganem Morąg 2-2. Zwycięstwo mimo nie najlepszej postawy naszych piłkarzy było w zasięgu ręki , jednak indywidualne błędy w obronie zadecydowały o końcowym wyniku. Miejmy nadzieję, że dzięki temu  doświadczeniu nasi piłkarze zrozumieją, że nie są jeszcze najlepszymi piłkarzami na świecie i ,że w każdym meczu trzeba walczyć na 100%. Drugi zespół NAKI wygrał dzisiaj mecz walkowerem z Pisą Barczewo, gdyż przeciwnicy nie posiadali  aktualnych kart zdrowia. Powinna to być przestroga dla naszych piłkarzy, którzy nie przedłużyli jeszcze swoich badań lekarskich.

     Bardzo dobre występy zaliczyli nasi młodzicy. Zespoły prowadzone przez trenerów Piotra Borysionka (Naki I), Cezarego Korbusa (NAKI II), Krzysztofa Bielskiego (NAKI III) wywalczyli awans do dalszych gier w tej kategorii wiekowej. Na szczególna uwagę zasługuje postawa NAKI I (trener Borysionek), która w bardzo dobrym stylu pokonała rówieśników z Warmii Olsztyn 2-0 praz Stomilu Olsztyn 2-0. Najmłodszy nasz zespół w tej kategorii wiekowej NAKI IV (trener Mateusz Zawadzki), który rywalizuje z rok starszymi przeciwnikami po dramatycznej walce był bliski awansu do dalszych gier jednak zabrakło trochę szczęścia i awans nie został zdobyty ale gratulacje dla zawodników jak najbardziej się należą.

    W lidze orlików dominacja NAKI trwa, drużyna prowadzona przez trenera Mariusza Goławskiego i Andrzeja  Mańskiego rozgromiła ponownie Fundację Sport Academy 8-0 i Stomil Olsztyn 10-0. Galeria zdjęć kliknij tu.

 Najmłodsi nasi piłkarze Żaki wygrały wszystkie swoje mecze obejmując pozycję lidera w swoich ligach. Naki I (trener Darek Sułkowski) zwyciężyło ze Stomilem Olsztyn 4-1 i z Żuri Futbol 2-1, NAKI II (Andrzej Nakielski) wygrało z Żuri Futbol 9-0 i BUKS Barczewo 4-0. Podczas tych meczy można było zauważyć interesujące zjawisko trenerskie – trenera objaśniajcego 6 letnim piłkarzom  taktyke gry za pomocą tablicy taktycznej ! Gratulacje za pomysł, młodzi pilkarze na pewno zapamiętali udzielone im wskazówki.