Trzecie miejsce zdobył zespół NAKI 01 w Ogólnopolskim Turnieju Piłki Nożnej  GEDANIA CUP 2015 w Gdańsku. W rozgrywkach uczestniczyło 16 drużyn z całęj Polski. Nasi piłkarze rozegrali 6 spotkań,  z czego, aż 5 zakończyli zwycięstwami, a tylko jeden raz uznali wyższość przeciwnika. Turniejowe zmagania piłkarze NAKi zaczęli od spotkania z Polonią Bydgoszcz, która w turnieju rozkręcała się z meczu na mecz, jednak w tym pierwszym doznała nieoczekiwanej bolesnej i przykrej porażki  bagatela 1-10 ! Po Bydgoszczy nadszedł czas na Gedanię II Gdańsk. Po trudnym meczu wygraliśmy 2-1. W trzecim spotkaniu grupowym nastąpiła konfrontacja z zawsze groźnym Bałtykiem Gdynia, tym razem również Naki okazało się nadspodziewanie skuteczne zwyciężając gdynian 5-0 zapewniając sobie tym wynikiem pewny awans do ½ finału  z pierwszego miejsca.  

W kolejnej fazie rozgrywek Naki trafiło na Chemika Bydgoszcz, miała to być  ciężka przeprawa ale podobnie jak we wcześniejszych meczach nasi zawodnicy grając zdecydowanie i bardzo skutecznie zwyciężyli swoich rywali  ulubionym rezultatem 5-0. Półfinał okazał się faktem. Przyszedł czas na zmierzenie się z najtrudniejszym rywalem i najlepszym zespołem turnieju, pogromcą Lechii Gdańsk i Arki Gdynia  w lidze pomorskiej trampkarzy, czyli gdańską Gedanią. Gospodarze imprezy niczym fighter MMA rozszarpywał swoich rywali traktując nowoczesną halę piłkarską niczym oktagon  w którym nie jeden już zawodnik tracił kontakt z rzeczywistością. Naki zaczęło odważnie strzelając gola na 1-0, następnie Gedania wyrównała, my poprawiliśmy kolejna bramką, 2-1 dla NAKI. Następnie nieszczęśliwy rykoszet i wyniki brzmi 2-2. Gedania rusza z całą siłą i prawie nokautując naszych dwóch zawodników wpycha kolejne dwa gole,  przegrywamy 4-2. Jednak to jeszcze nie koniec podnosimy się z „łopatek” strzelamy kontaktowego gola na 4-3 i spychamy Gedanię do rozpaczliwej obrony, której niestety w ostatnich sekundach szarżujących „Ułanów” Naki udaje się powstrzymać wyprowadzając skuteczną kontrę, definitywnie ustalając końcowy  wynik 5-3 dla Gedanii. Naki po ciężkim boju przegrywa ale mecz na długo zostanie w głowach młodych piłkarzy NAKI. W meczu o trzecie miejsce już bez żadnego gracza rezerwowego (kontuzje Filipa Dymerskiego i Szymona Nakielskiego) pokonujemy „nasz” Huragan Morąg 2-1 zajmując ostatecznie 3 miejsce w turnieju. Zwycięzcą Gedania Cup  zostało Pomorze Gdańsk pokonując w meczu finałowym chyba wymęczoną po meczu półfinałowym z NAKI faworyzowaną Gedanię 2-1. Najlepszym  bramkarzem turnieju został „łapacz” NAKI – Jakub Len, a najlepszym strzelcem drużyny Szymon Nakielski. Turniej obfitował niestety w wyjątkowo wiele ostrych starć i niebezpiecznych zagrań powodując kilka groźnych urazów uczestników imprezy.

                W turnieju uczestniczył też zespół NAKI II, który w fazie grupowej minimalnie przegrał awans do pierwszej ósemki turnieju tracąc w ostatnich sekundach meczu z Cheminiem Bydgoszcz gola na 2 -2, remis oczywiscie nic nie dawał zawodnikom NAKI II. Druga nasza ekipa zajęła  ostatecznie 13 miejsce w turnieju. Miejsce nie wysokie ale chłopcy mimo wszystko pokazali ,że maja spore możliwości.

Skład NAKI I: Len  Jakub, Bałdyga Jakub, Dymerski Filip, Kapuściński Jakub, Chojnowski Jakub, Nakielski Szymon oraz  Zielski Kacper – trener Andrzej Nakielski

Skład NAKI II: Łobodziński Kacper, Jaromin Łukasz, Dziarmaga Maciej, Zdrada Grzegorz, Rytelewski Łukasz, Wójcik Damian, oraz Kozłowski Kamil – trener Darek Sułkowski.