Oprócz letnich obozów  proponujemy naszym piłkarzom oraz wszystkim najmłodszym  sympatykom piłki nożnej w Olsztynie i okolicach również uczestnictwo w Letnich Wakacyjnych Warsztatach Piłkarskich  dochodzeniowych, które odbędą się na nowym nowoczesnym zadaszonym boisku oraz pełnowymiarowym otwartym również nowo wybudowanym boisku piłkarskim  NAKI przy ul. Tuwima 22 w Olsztynie k/Galerii Warmińskiej (na przeciwko Salonu Hyundai). Jest to doskonała forma wypoczynku połączona z kontynuacją treningów w czasie letnich wakacji dla osób nie wyjeżdżających w danym czasie poza miasto. Warsztaty przeznaczone są dla uczestników w wieku 6-13 lat.

Uczestnicy zbierać się będą w godz. 7.15-9.00, a opuszczać zgrupowanie  do godz. 16.00. W czasie półkolonii/warsztatów chłopcy zapewnione będą mieli przede wszystkim dwa treningi  oraz obiad z podwieczorkiem/deserem, napoje, a także inne atrakcje, między innymi wyjście do kina, na pizzę, plażę, rower wodny  itp. Nudzić się na pewno nie będą. Przewidujemy prowadzenie różnych grup wiekowych w wieku 6-13 lat, także zapraszamy wszystkich zawodników z grup rekreacyjnych , zaawansowanych, a także pozostałych chętnych chcących spędzić po piłkarsku czas wakacyjny w Olsztynie. Uczestnicy zostaną podzieleni na grupy treningowe wg wieku i umiejętności. Gwarantujemy dobry trening dopasowany do umiejętności uczestnika, przyjazną atmosferę i bezpieczną opiekę. Zawodnikami opiekować się będą trenerzy. W indywidualnych przypadkach istnieje możliwość zapisywania się na pojedyńcze dni.

Zgrupowania  odbędą się  w następujących  terminach:

Przedstawiamy terminy letnich warsztatów cieszących się dużą popularnością, szczególnie wsród młodszych piłkarzy.

I turnus  1-5 lipiec 2024r       pobierz kartę

II turnus 8-12 lipiec 2024       pobierz kartę

III turnus  15-19 lipiec 2024       pobierz kartę

IV turnus  22-26 lipiec  2024     pobierz kartę

V turnus 5-9 sierpień 2024   pobierz kartę

VI turnus 12-16 sierpień 2024    pobierz kartę

VII turnus 19-23 sierpień 2024   pobierz kartę

wniosek o dofinansowanie Warsztaty pobierz

ZOBACZ ZDJĘCIA Z FUTBOLOWYCH PÓŁKOLONII/Warsztatów z lat wcześniejszych kliknij tu   

 LICZBA MIEJSC OGRANICZONA !   Warunkiem rezerwacji miejsca jest wpłata zaliczki 300 zł – trenerom lub na konto klubu zakładka kontakt. II ratę wpłacamy 14 dni przed zajęciami. Całkowity koszt wynosi 650 zł. ( Uwaga: cena może ulec zmianie, jednak w przypadku wpłaty zaliczki gwarantujemy niezmienność ceny) konto:

FUNDACJA „Spełniamy Piłkarskie Marzenia”

Olsztyn 10-771, ul.Towarnickiego14

PKO BP 95 1020 3541 0000 5902 0238 3842

z dopiskiem „Darowizna Warsztaty np I lub II,III itp + imię i nazwisko zawodnika”. Uwaga !  Zgodnie z prawem podatkowym nie wystawiamy faktur za darowizny. Jeśli wymagana będzie faktura prosimy o wpłatę tradycyną tytułem „Opłata za warsztaty...”

 Prośbę o wystawienie faktury wraz z adresem mailowym lub adresem pocztowym prosimy wysyłać na maila: [email protected]  Faktura zostanie odesłana na wskazany adres w ciągu 7 dni roboczych. Faktury wystawiamy tytułem „warsztaty sportowe”

                      Karty Oddajemy trenerom w pierwszym dniu Warsztatów 

                            WIĘCEJ info [email protected]  tel. 604 532 547