Dziś przedstawiamy pierwszego uczestnika Międzynarodowego Turnieju NAKI CUP 2002, który odbędzie się w dniu 12.04.2014 r.

Drużyna Widzewa Łódź od 2010 roku prowadzona jest przez trenera Marka Grzeszczakowskiego. Już rok później wygrała turniej charytatywny w Białołęce. Kolejne sukcesy to zwycięstwa w turniejach w Piotrkowie Trybunalskim i Głownie. Drużyna dotychczas występowała w turniejach w Sopocie, Białołęce, Warszawie, Pruszkowie, Skierniewicach, Łowiczu, Piotrkowie Trybunalskim, Płocku, Piaskach, Kaliszu, Jaśle, Verl (Niemcy) – w tym prestiżowym turnieju międzynarodowym organizowanym pod Bielefeld przyszło im się zmierzyć z drużynami rocznika 2002, których drużyny seniorskie występują w Bundeslidze i innych ligach europejskich.

W 2012 roku zajeli drugie miejsce w Mini Mistrzostwach Deichmann, ulegając w finale drużynie Widoku Skierniewice. Od jesieni 2013 gramy w lidze Górski D. W swoim pierwszym sezonie ligowym, zajmują 3 miejsce w tabeli po rundzie jesiennej. 30 listopada 2013 drużyna Widzew Łódź wygrała turniej o puchar Marszałka Województwa Łódzkiego, pokonując w finale lokalnego rywala ŁKS Łódź w serii rzutów karnych.

Nasz typ:
Miejsca 7-10.