Przed nami ostatni etap rozgrywek w Lidze Młodzików w sezonie 2015/2016. W najbliższą sobotę na obiektach Iławskiego Centrum Sportu zagramy w Wojewódzkim Finale Ligi Młodzików. Wystąpi w nim 8 najmocniejszych ekip sezonu, obok Naki I Olsztyn zagrają: Jeziorak Iława, Concordia Elbląg, Rona Ełk, Warmia Olsztyn, Don Bosco Ostróda, Olimpia Elbląg, Mamry Giżycko. Stawka jest bardzo wyrównana i trzeba przyznać, że każdy z zespołów ma szansę na końcowy triumf. Można powiedzieć, że w finale zagrają zdecydowanie najmocniejsze ekipy sezonu (małą niespodzianką jest na pewno brak awansu Wikielca, który wygrał tegoroczną edycję Tymbark Cup!), tak więc na pewno zadecydują niuanse i dobre przygotowanie fizyczne. Warto podkreślić, że udział w rozgrywkach od samego początku wzieły 103 drużyny! Aby awansować do finału należało pokonać 5 rund grupowych i jedną rundę przedwstępną. Naki I Olsztyn za każdym razem wygrywało swoją grupę, mimo wymagających przeciwników, którzy zagrają w finałach: Warmii Olsztyn, Olimpii Elbląg czy wspomnianego wcześniej Wikielca. Wszystkie drużyny, które zagrają w sobotnich finałach zdecydowanie mogą czuć się zwycięzcami tego sezonu, a sam finał będzie wielkim piłkarskim świętem dla wszystkich chłopców z rocznika 2003 i młodszych. Jeśli chodzi o nasz zespół, jedno jest pewne: jak zwykle Naki Olsztyn będzie chciało pokazać ładną ofensywną i szybką piłkę. 

 

Trafiliśmy do grupy B (wszystkie mecze rozegramy na sztucznej nawierzchni)  i zagramy z bardzo dobrymi drużynami: Don Bosco, Concordią Elbląg i Mamrami Giżycko. Do półfinału awans uzyskają 2 najlepsze drużyny. Każdy mecz 2×10 min. 

 

KWESTIE ORGANIZACYJNE:

Zbiórka o godzinie 7:30 pod Uranią, wyjazd 7:45. Każdy zabiera ze sobą buty zarówno na sztuczną jak i naturalną nawierzchnię, legitymację, wodę do picia, kanapki (będzie również obiad na miejscu), 3 komplety strojów (treningowe oraz żółte i białe meczowe), ochraniacze. Jemy rano śniadanie!

 

POWOŁANI:

1. Mateusz Michalski, 2. Cyprian Hłasko, 3. Nikodem Florczak, 4. Samuel Kuc, 5. Konrad Gawryś, 6. Tymoteusz Konrad, 7. Maciej Roman, 8. Kacper Okoniewski, 9. Marek Szybanow, 10. Jakub Hryniewicz, 11. Bartosz Assmann, 12. Maciej Leszczyński, 13. Kacper Chojnowski, 14. Oliwier Krauze, 15. Maciej Samoraj