W wojewódzkim turnieju halowym dla chłopców z rocznika 2002 i młodszych rozegranym w Barczewie bardzo duży sukces odniosła najmłodsza drużyna turnieju NAKI 2003. Nasz zespół wygrał zawody sprawiając tym samym bardzo dużą niespodziankę. Turniej rozgrywany był we wspaniałej hali Gimnazjum w Barczewie. Piłkarze z rocznika 2003 nie przejęli się faktem, że grają ze starszymi zespołami ale ambitnie podjęli walkę. Zaangażowanie i umiejętności dały wymierny efekt jakim było zwycięstwo w turnieju.

W fazie grupowej zespół NAKI 2003 odniósł dwa zwycięstwa pokonując MKS Jeziorany i drugi zespół Koszałka Opałka Węgorzewo. Zremisował z OKS 1945 Olsztyn i poniósł jedyną porażkę w turnieju, z gospodarzami BUKS Barczewo. Do półfinału awansował z drugiego miejsca w grupie zdobywając 7 pkt. W półfinale po bardzo zaciętym meczu ( NAKI objęło prowadzenie, tracąc je w samej końcówce meczu) i osiągniętym remisie lepiej egzekwowało rzuty karne, pokonując tym samym zwycięzcę II grupy Polonię Lidzbark Warmiński.

Finał to mecz z bardzo defensywnie ustawionym zespołem z Węgorzewa. Spotkanie zakończyło się bezbramkowym remisem. O zwycięstwie zadecydowały perfekcyjnie wykonywane rzuty karne i bardzo dobra dyspozycja bramkarza NAKI Cypriana Hłasko. NAKI 2003 wygrało w karnych 3 : 1 tym samym zostając zwycięzcą turnieju.

 

Zespół NAKI 2003 wystąpił w składzie:

Cyprian Hłasko, Jakub Kocięcki, Miłosz Siudak, Mateusz Michalski, Maciej Jaworski, Kacper Chabko, Jakub Skalski, Dominik Lejman, Kacper Paszkowski.

Trener: Krzysztof Siembida