18.06.2014 została rozegrana ostatnia kolejka Ligi Mistrzów rocznik 2002. Tym razem gospodarzem była Gdańska Lechia. Mecze zostały rozegrane w Pruszczu Gdańskim, na dwóch boiskach.

Wyniki w tej rywalizacji nie były najważniejsze, lecz z pewnością rywalizacja o wygrane w każdym meczu bardziej moblilizuje młodych ludzi. I tak było i tym razem. W pierwszych meczach zespół Naki zremisował z Arką Gdynia 0:0, natomiast Lechia wygrała z Zawiszą aż 4:0. W tej sytuacji decydującym meczem całej edycji tegorocznych rozgrywek miał być mecz z Lechią. Mimo znacznej przewagi zespołu z Gdańska, Naki zremisował 0:0. Ostatni mecz to konfrontacja z Zawiszą. Lekka przewaga zespołu z Olsztyna i wygrana 1:0 (bramka Kacper Zielski).

Za ten turniej należy wyróżnić bramkarzy: Arka Lecha za mecz z Arką Gdynia i Konrada Gotowskiego za mecz z Lechią Gdańsk.

KOMPLET WYNIKÓW I TABELA —kliknij tutaj

GALERIA ZDJĘĆ — kliknij tutaj

Podsumowując, to był doskonały pomysł uczestników tej edycji Ligi Mistrzów. Najwyższy poziom, krótki czas zawodów i niskie koszty. Mamy w planach ponowne tego typu rozgrywki w przyszłym sezonie, być może w większym gronie zespołów. W tym roku większość naszych zawodników  z rocznika 2002 miało możliwość zagrać w tych zawodach, nabierając sporo cennego doświadczenia, które zaprocentuje w przyszłości.