W pierwszym turnieju rocznika 2004 drużyna zaprezentowała się bardzo dobrze. Do finału doszliśmy jak burza. W całym turnieju nie straciliśmy bramki. W pierwszym meczu fazy grupowej z gospodarzem turnieju Don Bosco Ostróda wygraliśmy 2-0. W kolejnych meczach fazy grupowej wygraliśmy z MKS Mławą 1-0, Olimpią 2004 Elbląg 3-0 i GKS wikielec 2-0. Z grupy wyszliśmy na pierwszym miejscu. W fazie finałowej wygraliśmy z Huraganem Morąg 1-0, w półfinale ponownie wygraliśmy z Olimpią 2004 Elbląg 2-0.

Mecz finałowy zagraliśmy z drużyną z Wikielca, która koniecznie chciała zrewanżować się za przegrany mecz w fazie grupowej. Mecz był pod naszą kontrolą lecz nie udało się wykorzystać wypracowanych okazji na strzelenie bramki. Spotkanie zakończyło się bezbramkowym remisem. O zwycięstwie zadecydowały perfekcyjnie wykonywane rzuty karne i bardzo dobra dyspozycja naszego bramkarza. NAKI 2004 wygrało w karnych 2 : 1 tym samym zostając zwycięzcą turnieju. W bramce NAKI dostał szansę gry Jakub Pokorski i wywiązał się ze swojego zadania znakomicie. Najlepszym zawodnikiem został Kacper Chojnowski.

ZWYSIĘSKA KADRA : Kuba Pokorski – Bartek Kacprzyk, Konrad Gawryś, Adrian Morawski, Dawid Kraśniewski, Salaam Diallo, Kuba Fronczak, Kacper Okoniewski, Kacper Chojnowski, Maciek Samoraj, Jasiu Iwanowski, Mikołaj Poderała. Trener Bartek