W ostatnią niedzielę 28.02 wzieliśmy udział w halowym turnieju w Świątkach. W zmaganiach piłkarzy urodzonych w roku 2003 i młodszych wystąpiło 6 drużyn: NAKI OLSZTYN, WARMIA OLSZTYN, STOMIL OLSZTYN, HURAGAN MORĄG, UKS ŚWIĄTKI, DKS DOBRE MIASTO. Grano systemem każdy z każdym, mecz trwał 12 minut. 

 

Turniej zakończył się naszym zwycięstwem. Odnieśliśmy 5 zwycięstw w 5 meczach! Godne podkreślenia jest to, że nie straciliśmy w całym turnieju ani jednej bramki, co z pewnością nie zdarza się często w zmaganiach halowych! Chłopcy bardzo dobrze realizowali załozenia taktyczne trenerów, szczególnie w bardzo trudnych meczach z wymgającymi ekipami ze Świątek czy Warmii Olsztyn. Oba mecze wygraliśmy 1:0. W pozostałych spotkaniach byliśmy bardziej skuteczni aplikując rywalom po kilka bramek. Widać u chłopców coraz lepszą formę fizyczną po ciężkim obozie przygotowawczym w Ostródzie. Potwierdził to również rozegrany w ubiegłym tygodniu sparing z Olimpią Elbląg w Elblągu wygrany 1:0 po bardzo dobrej grze i meczu stojącym na naprawdę wysokim poziomie. Do tego świetna atmosfera w zespole i coraz większa „radość z grania” i trenowania  może nastrajać pozytywnie na kolejne tygodnie i miesiące w których czekają nas dużej rangi wydarzenia piłkarskie (m.in. Naki Cup, rozgrywki ligowe młodzików, wyjazd do Francji). 

 

Zwycięski zespół wystąpił w składzie: Mateusz Michalski, Jakub Hryniewicz, Kacper Chojnowski, Bartosz Assmann, Maciej Jaworski, Tymoteusz Konrad, Maciej Samoraj, Oliwier Krauze, Konrad Gawryś, Nikodem Florczak (który został najlepszym zawodnikiem całego turnieju! Brawo „Nikoś”!). Trenerzy: Piotr Borysionek i Cezary Korbus. 

 

WYNIKI:

 

1. NAKI – STOMIL                     4:0

2. NAKI – UKS ŚWIĄTKI             1:0

3. NAKI – HURAGAN MORĄG       2:0

4. NAKI – DKS DOBRE MIASTO   4:0

5. NAKI – WARMIA OLSZTYN      1:0


GALERIA ZDJĘĆ Z TURNIEJU: kliknij tutaj