List do rodziców (również do rodziców starszych dzieci)

 

Drodzy Rodzice ! Bardzo prosimy o roztropność w telefonowaniu do dzieci oraz w miarę możliwości nie odwiedzanie ich w trakcie trwania turnus (w zamian już zapraszamy do codziennej relacji i gaerii zdjęć obozowych na naki.pl). Zaoszczędzi to niepotrzebnych łez, tęsknoty, i żalu wielu dzieciom, które będą miały większą szansę, aby w tym krótkim czasie lepiej się poznać i zżyć ze sobą. Prosimy nie zabierać dzieci również w przeddzień zakończenia obozu, gdyż to przedostatni i ostatni dzień jest podsumowaniem i ukoronowaniem całego turnusu.

 Ze względu na organizację dnia i stan emocjonalny dziecka oraz możliwość zagubienia telefonu komórkowego, gorąco prosimy Rodziców, aby pzostały one w domu. Jeżeli uczestnicy przywiozą ze sobą telefony komórkowe, to będą one rekwirowane przez opiekunów i rozdawane dwa razy w ciągu trwania obozu (wg niżej podanych terminów). W razie zaginięcia nie ponosimy odpowiedzialności. Zauważyliśmy też, że dzieci „uzależnione” od telefonu komórkowego nie włączają się w program zajęć, bardziej tęsknią, nie potrafią rozwiązywać najprostrzych problemów, stają się niezaradne i wciąż uzależnione od decyzji innych, nawet w najprostrzych sprawach.


Zebranie Przedobozowe – Obecność rodziców obowiązkowa (zawodnicy nie przychodzą). Olsztyńska Szkoła Wyższa ul. Bydgoska 29.07.2015r (środa) g.18.30 aula 100E. W trakcie zebrania możemy przekazać kieszonkowe (wg uznania kwota 10zł na dzień wydaje się całkowicie wystarczająca), porozmawiać z opiekunem (przed wyjazdem nie bedzie takiej możliwości albo będzie mocno ograniczona) oraz otrzymać wiele informacji, które pomoga trenerom lepiej opiekować się chłopcami. Gorąco zachęcam rodziców do przybycia.

Zbiórka na wyjazd na obóz w Czarnym Dunajcu  odbędzie się w dniu 1 sierpnia 2012r. (sobota) o godzinie 8.00 rano przy hali „Urania” ul. Piłsudskiego w Olsztynie. Powrót nastąpi 11.08.2013r  ok. godz.16.00-18.00 w tym samym miejscu (wyjazd autokarami). Godzinę i miejsce wyjazdu proszę sprawdzić na naki.pl dzień przed wyjazdem, gdyż moga nastapić zmiany w ostatniej chwili.

 

                Chłopcy oprócz podstawowego wyposażenia  (przybory do mycia, ręczniki) powinni wziąć dodatkowo następujące rzeczy (wskazane podpisanie):

–          Strój treningowy (koszulka, spodenki, getry, dresy, ortalion, ochraniacze)

–          Strój treningowy na zmianę

–          Buty piłkarskie (korki) i buty sportowe z płaską podeszwą.

–         Piłkę !!!

–          Czapkę z daszkiem

–          Kąpielówki

–          Klapki pod prysznic

–          Kurtkę przeciwdeszczową

–          krem z filtrem uv

–          Legitymację szkolną i obowiązkowo paszport lub dowód osobisty !!! (wycieczka na Słowację)

–           książkę

 

Nie zabieramy gier psp i innych tego typu urządzeń, nie zalecamy zabierania telefonów komórkowych

Wartościowe rzeczy, pieniądze na czas trwania kolonii można przekazać wychowawcom podczas zebrania przed obozowego . Organizator nie ponosi odpowiedzialności za zagubione telefony komórkowe, gry psp i nie oddane w depozyt trenerom pieniądz (banknoty 10 zł w kopercie). W bardzo pilnych sprawach, podczas trwania kolonii, kontakt z trenerem Andrzejem Nakielskim można uzyskać pod numerem telefonu 0604532547.

 

Uwaga ! Chłopcy, którzy mimo wszystko wezmą telefony będą mogli rozmawiać wyłącznie w wyznaczonych porach:

  Czarny Dunajec

4 sierpień        godz.     9.00 – 9.30

8 sierpień       godz.     9.00 – 9.30

11 sierpień      cały dzień


W sprawach związanych z wystawianiem rachunków proszę się kontaktować mailowo [email protected]