Wyjazd na Ogólnopolski Turniej Piłki Nożnej Gedania CUP odbędzie się w dniu 8 grudnia (niedziela) o godz. 8.00 (wcześniej wyznaczona była godz. 8.30) – hala URANIA. Powrót ok. godz. 23.00 również hala URANIA.Program wyjazdu:godz. 12.00 – 17.40 udział w turnieju, godz. 15.00 obiad, godz. 18.00 oglądanie meczu ekstraklasy Lechia Gdańsk – Legia Warszawa, godz. 20.00 wyjazd z Gdańska. Na turniej należy zabrać obowiązkowo!!! kanapki na kolację, dwa komplety strojów, dresy klubowe, bardzo ciepłe ubranie (bielizna narciarska) na oglądanie meczu ekstraklasy. Pilnie obserwujemy warunki atmosferyczne na drodze do Gdańska i mamy pozytywne wiadomości, że są dobre i powinny być w miarę upływu czasu jeszcze lepsze, także wyjazd się odbędzie.

Turniej rozgrany zostanie na nowo wybudowanych nowoczesnych obiektach Gedanii Gdańsk. Mecze rozgrywane będą na zadaszonej hali z nawierzchnią ze sztucznej trawy.   Każdy zespół rozegra po 9 meczy po 13 minut w składach 5 osobowych (4+1).NAKI I Olsztyn zmierzy się kolejno z następujacymi zespołami: Gedanią Gdańsk, Bałtykiem Gdynia, Czarnymi Pruszcz Gdański, Gryfem Słupsk oraz Dragonem Bojano. Natomiast NAKI II rywalizować będzie z Arką Gdynia, Santosem Gdańsk, Huraganem Morąg, Osiczanka Osice, Iskra Gdynia. Najlepsze cztery ekipy z grupy awansują do 1/4 finałów.

 

  Powołani zawodnicy:  Łagodziński, Chojnowski, Dąbrowski, Dymerski, Dziarmaga, Kapuściński, Kozłowski, Nakielski, Kur, Rytelewski, Świątkowski, Trznadel, Zdrada, Bałdyga, Zielski, Titz, Wójcik. Chłopcami opiekować się będą trenerzy Andrzej Nakielski i Piotr Borysionek. Uwaga ! Wpłatę 100 zł dokonujemy najpóźniej na wtorkowym treningu. W skład opłaty wchodzi: przejazd, obiad, wpisowe, obejrzenie meczu ekstraklasy ( w przypadku wydłużenia się turnieju istnieje możliwość , że chłopcy nie obejrzą meczu – jest to mało prawdopodobne,)