Mecz X kolejki przyniósł nam wysoki wynik na wyjeździe, 11-0 oddaje w pełni naszą przygniatającą przewagę. W tym spotkaniu z różnych powodów zagrać nie mogli podstawowi zawodnicy drużyny: Wiktor Gaweł (kontuzja barku), Marek Pilipienko (gorączka), Dawid Pawełczak (wjazd rodzinny). Pod dużym znakiem zapytania stał występ Adama Zglińskiego, który od 3 tygodni leczy kontuzję.
Pod nieobecność kapitana Marka i jego zastępcy Dawida, na boisko w roli kapitana wybiegł jednak Adam Zgliński i poprowadził zespół do zwycięstwa. Nasi zawodnicy od pierwszych minut mieli znaczną przewagę nad zespołem GKS Gietrzwałd-Unieszewo. W 6 minucie na listę strzelców wpisuje się po podaniu Bartosza Salwowskiego, Sebastian Sikorski. Niespełna 2 minuty później pada bramka na 2-0 a strzelcem okazuje się Mateusz Świątkowski przy asyście „Salvy”.  W 12 minucie do wybitej piłki z pola karnego dopada Jakub Nowakowski i z pierwszej piłki strzela bramkę. Minutę później pięknym strzałem popisuje się Bartosz Salwowski (27 m), lecz trafia w spojenie. W 16 min. Tomasz Panek asystuje przy bramce Michała Szłykowicza i mamy już 4-0. 26 minuta spotkania to rzut wolny, do piłki podchodzi Jakub Nowakowski i z około 22 metrów strzela piękną bramkę. Ostatnią bramkę w pierwszej połowie strzela Bartosz Salwowski po składnej akcji i ostatnim podaniu Michała Szłykowicza mamy 6-0.

II połowa to nieustanne ataki naszej drużyny i kolejne bramki, 2 minuty po rozpoczęciu do rzutu wolnego podchodzi Tomasz Panek i strzela z około 24 metrów pod poprzeczkę bramki GKS-u. W kolejnej akcji pokazuje się Michał Szłykowicz, który po podaniu z autu Maćka Rossa strzela bramkę na 8-0. Kolejną bramkę w tym meczu strzela Bartosz Salwowski i ustala wynik spotkania na 9-0. W 59 minucie meczu mamy rzut rożny, do narożnika podchodzi „Nowik” i tak dośrodkowuje, że Tomasz Panek strzela bramkę głową na 10-0. Ostatnią bramkę tego meczu strzela zawodnik, który rozpoczął strzelanie w tym spotkaniu, do bezpańskiej piłki dopadł najszybciej Sebastian Sikorski ustalając wynik spotkania na 11-0.

W kolejnym spotkaniu zespół Naki 98 wyjeżdża na trudne spotkanie do Szczytna i aby liczyć się w walce o mistrzostwo w lidze trampkarza mł. musi wygrać. Serdecznie zapraszamy wszystkich chętny do oglądania meczu na szczycie, który odbędzie się w dniu 5.05.2012 r. o godz. 12.00 w Szczytnie.