Dryżyna, która wsytąpiła w składzie: Rafał Grzybicki, Kacper Lipiński, Piotr Wanda, Piotr Dominik, Filip Skalski, Karol Kuraśkiewicz, Piotr Dębowski, Kacper Szczudliński, Adam Siemianowski i Kamil Truszczyński.

Drugie miejsce to bardzo dobry wynik, choć na twarzach naszych zawodników po meczu finałowym widniał smutek. Niemniej jednak samą udowodnili, że na bardzo wiele ich stać. W finale byliśmy drużyna lepszą, lecz brakowało wykończenia akcji ofensywnych, a jedna z nielicznych akcji przeciwnika, minimalny błąd ustawienia w obronie i ze zwycięstwa mogli się cieszyc rywale.

Turniej rozpoczeliśmy od mocnego uderzenia pokonując Gedanię 2001 Gdańsk 8:0. Następnie przyszedł słabszy moment tego dnia i porażka z AS Pmorze 0:3. Kolejny mecz to szczęśliwe zwycięstwo z Gedanią II Gdańsk 3:2, po bramce Pietrasa 5 sekund przed końcem spotkania. Po tym meczu zmienilismy ustawienie z 1-1-2-1, na 1-2-2 co przyniosło bardzo dobre rezultaty. Pewność gry obrońców wzrosła, co przełożyło się na wyniki- 6:0 z Rozstajami Gdańsk oraz półfinałową wygraną z ubiegłorocznym triumfatorem tego turnieju Gryfem Wejherowo 4:0. Finał był okazją na zrewanżowanie się Akademii Sportowej Piomorze za grupową porażkę, do czego zabrakło naprawdę niewiele, a porażka 0:1 jednak ujmy nie przynosi!

Nasza drużyna w turnieju zdobyła zdecydowanie najwięcej bramek, a z tytułu króla strzelców mogł się cieszyć nasz kapitan- Wandi.

Bardzo dobra gra chłopców zaprocentowała zaproszeniem na bardzo ciekawie zapowiadający się turniej na przełomie kwietnia i maja. Jest to trzecia edycja zawodów, które odbywaja się na boiskach w Sopocie. Co roku gospodarze goszczą całą krajową czołówkę jeśli chodzi o drużyny młodzieżowe. W tym roku zaproszenia otrzymali:

Wisła Kraków, Akademia 21 Kraków, VFL Osnabruck –
Niemcy, Lechia Gdańsk, Arka Gdynia, Mosir Pruszcz Gdański, Zawisza
Bydgoszcz, Salos Szczecin, Lech Poznań, Legia Warszawa, SMS Łodź, Amica
Wronki , GKS Bełchatow, Korona Kielce, Zagłębie Lubin, Śląsk Wrocław, Warta
Poznań, Kosa Konstancin, ŁKS, Widzew Łódź, Chemik Police, Naki Olsztyn,
Rozwój Katowice, Sandecja Nowy Sącz, Dunajec Nowy Sącz, Stadion Śląski ,
Ruch Chorzow, MOSM Tychy, Chrzciciel Tychy, Lider Włocławek, Hutnik Kraków,
Zagłębie Sosnowiec, GKS Katowice, Jagiellonia Białystok, Gwardia Warszawa,
Polonia Warszawa, reprezentacja wschodniego wybrzeża USA

Fakt bycia w gronie tak znakomitych zespołów jak wymienione powyżej świadczy o tym, że jesteśmy cenionym młodzieżowym klubem na młodzieżowej mapie Polski

Przysłowiową „wisienką na torcie” był udział zespołu Glasgow Rangers. Będzie to okazja do sprawdzenia swych umiejętności z najlepszymi, także warto zacząć odkładać kieszonkowe, gdyż koszt udziału jednego uczestnika to 220zł (plus transport i wpisowe- 250zł na drużynę). Jednak cena nie powinna wystraszyć, gdyż oprócz gry organizatorzy przewidzieli wiele atrakcji- zwiedzanie PGE Areny, Aquapark Sopot, Spotkanie z piłkarzami reprezentacji, zwiedzanie miasta, Gokarty- Kartcenter.