Górski klimat, super boiska, wycieczka na Słowacje do Aqua Parku Tatralandia oraz do ENERGYLANDII, basen w ośrodku. Zawoja to przepiękne miejsce na wypoczynek i obóż piłkarski


 KLUB PIŁKARSKI „NAKI” przez ostatnie 20 lat zoorganizował ponad 60 obozów w których udiał wzięło ponad 4 500 chłopców  w ieku 6 – 16 lat. Na obozy jeżdżą chłopcy z całej Polski oraz z po za granicy kraju (Niemcy, Kanada, USA). W obozach biorą udział chłopcy , którzy na co dzień grają w piłkę w różnych klubach, a także Ci  co nie są zrzeszeni w klubach , ale za to bardzo lubią w nią grać.

Pobierz informację o obozie

Pobierz kartę obozową  wypełniona kartę przez rodziców, nauczyciela w szkole ipielegniarke  oddajemy trenerowi lub przesyłamy pocztą listem zwykłym. 

Oświadczenie statutowe

Pobierz druk o dofinansowanie z zakładu pracy

 
   

Po raz kolejny na zakończenie sezonu organizujemy dla chętnych (chłopcy 8-16 lat ) letni obóz piłkarski. Zadowolenie uczestników i duże zainteresowanie taką formą wypoczynku zachęca nas jako organizatora do kontynuowania tej tradycji.

Tym razem proponujemy Państwa synom wyjazd na 10 – dniowy  obóz piłkarski w terminie 1-10.08.2019r, który odbędzie się w  miejscowości ZAWOJA w Beskidach, znanym w Polsce kurorcie wypoczynkowym z której rozpościera się piękny widok na panoramę Babiej Góry. Chłopcy zamieszkają w 4,5 osobowych pokojach z łazienkami budynku góralskiego ośrodka „Zawojanka”. Ośrodek położony jest w pobliżu lasu i potoku Jaworzyna. Do dyspozycji uczestników obozu będzie m.in. basen znajdujący się na terenie ośrodka, a także pełnowymiarowe trawiaste boisko oraz boisko orlik . Obiekt jest ogrodzony i spełnia wszystkie wymogi bezpieczeństwa i sanitarne. Chłopcy będą mieli zapewnioną opiekę wychowawczą, trenerską, medyczną oraz posiłki 3x dziennie + podwieczorek. Zobacz zdjęcia Domu Wczasowego Zawojanka kliknij tu

                Jednocześnie  informuję, że  na stronie   internetowej    www.naki.pl, codziennie ( w trakcie trwania obozu ) znajdą Państwo relacje i zdjęcia z pobytu dzieci na obozie. Chcesz zobaczyć fotogalerię z wcześniejszych obozów NAKI w górach kliknij tu. Chłopcy oprócz treningów i meczy sparingowych z podhalańskimi i małopolskimi drużynami będą mieli  zapewnione inne atrakcje, które są już wliczone w cenę obozu:

Zakopane          – kościół papieski,  skocznia narciarska, Krupówki

Kraków               – mecz ekstraklasy, zwiedzanie Starego Miasta

Słowacja           – geotermalne zdrowotne źródła w dolinie otoczonej górami

TATRALANDIA   – największy w Europie nowoczesny aqua park położony w otoczeniu gór (Słowacja- wycieczka fakultatywna 60zł)

ENERGYLANDIA – Największy park rozrywki w Polsce ( wycieczka fakultatywna koszt 60 zł)

Chochołów         – „żywa” wioska-skansen zamieszkiwana przez górali- zabytek klasy „O”

Babia Góra         – zwiedzanie Babiogórskiego Parku Narodowego oraz zdobywanie szczytu (1700mn.p.m.)

Domańska Góra – punkt widokowy z pięknym widokiem na Tatry i Pogórze,

Torfowiska        – Torfowiska Orawsko-Nowatorskie – najpiękniejsze w europie

           Ponad to w  cenę obozu już wchodzą

Całkowity koszt wyjazdu wynosi 1490zł, warunkiem przyjęcia rezerwacji miejsca jest wpłata 290zł Druga rata do dnia 1.06.2019r (możliwe indywidualne ustalenie terminu wpłaty). Wpłatę można dokonać w Olsztynie u trenerów prowadzących zajęcia  lub   na konto Fundacji „Spełniamy Piłkarskie Marzenia”, nr rachunku: 95 1020 3541 0000 5902 0238 3842 z dopiskiem ZAWOJA 2019

Informuję również, że niektóre zakłady pracy całkowicie lub częściowo pokrywają koszty wyjazdu dziecka na zorganizowany wypoczynek letni .W związku  z  taką  możliwością  będą  mogli  Państwo otrzymać   specjalne   pismo   skierowane  do   zakładu pracy z prośbą o dofinansowanie wyjazdu Państwa syna na kolonie.

 

Zainteresowani Rodzice mogą  się kontaktować  z trenerem Andrzejem Nakielskim

Informacje: tel.   604 532 547 , [email protected]

Trener Piłki Nożnej
mgr Andrzej Nakielski
menedżer sportu


Zobacz ofertę innego naszego obozu RYN MAZURY 26-30.08.2019r kliknij tu