Niestety z dniem 11.01.2023 wyczerpały się miejsca na zimowe warsztaty piłkarskie, które cieszą się dużym powodzeniem. Przyjmujemy zgłoszenia na listę rezerwową.W celu zapisania się na listę rezerwową prosimy o wysłanie SMSa na nr tel 604 532 547. Zapisanie się na listę rezerwową nie wymaga wpłaty zaliczki. 

 

Miejsca na zimowy obóz w Kętrzynie rozeszły się bardzo szybko i niestety  nie ma juz wolnych miejsc. Ale to nie koniec feryjnych atrakcji przygotowanych przez nasz klub dla najmłodszych piłkarzy. Następną naszą propozycją na zimowy feryjny czas są Stacjonarne Warsztaty Piłkarskie w formie zajęć przedpołudniowych zajęć piłkarskich skierowane  przede wszystkim do najmłodszych piłkarzy z Olsztyna i okolic w wieku 7-13 lat. Warsztaty   odbędą się na nowym zadaszonym boisku NAKI przy ul. Tuwima 22 w Olsztynie k/Galerii Warmińskiej (na przeciwko Salonu Hyundai). Jest to doskonała forma wypoczynku połączona z kontynuacją treningów w czasie zimowych ferii dla osób nie wyjeżdżających poza miasto. Zgrupowania  odbędą się  w nastepujących  terminach:

Przedstawiamy terminy letnich warsztatów cieszących się dużą popularnością, szczególnie wsród młodszych piłkarzy.

I turnus  23-27.01.2023r             pobierz kartę

II turnus  30.01-3.02.2023          pobierz kartę

 

 Zawodnicy zbierać się będą w godz. 7.15-9.00, a opuszczać zgrupowanie  do godz. 16.00. W czasie półkolonii chłopcy zapewnione będą mieli przede wszystkim dwa treningi  oraz obiad z podwieczorkiem/deserem, a także inne atrakcje, międzyninnymi wyjście do kina, na pizzę itp. Nudzić się na pewno nie będą. Przewidujemy prowadzenie różnych grup wiekowych, także zapraszamy wszystkich zawodników z grup rekreacyjnych , zaawansowanych, a także pozostałych chętnych chcących spędzić po piłkarsku czas wakacyjny w Olsztynie. Uczestnicy zostaną podzieleni na grupy treningowe wg wieku i umiejętności.  W indywidualnych pzrypadkach istnieje możliwość zapisywania sie na pojedyńcze dni ( 150 zł za dzień).  

ZOBACZ ZDJĘCIA Z FUTBOLOWYCH Letnich Warsztatów z lat wcześniejszych kliknij tu   

 

 LICZBA MIEJSC OGRANICZONA !   Warunkiem rezerwacji miejsca jest wpłata zaliczki 290 zł – trenerom lub na konto klubu zakładka kontakt. II ratę wpłącamy 7 dni przed zajęciami. Całkowity koszt wynosi 590 zł. :

FUNDACJA „Spełniamy Piłkarskie Marzenia”

Olsztyn 10-771, ul.Towarnickiego14

PKO BP      95 1020 3541 0000 5902 0238 3842

z dopiskiem „Darowizna Warsztaty np I Turnus  2023+ imię i nazwisko zawodnika”.

 Prośbę o wystawienie faktury wraz z adresem mailowym lub adresem pocztowym prosimy wysyłać na maila: [email protected]  Faktura zostanie odesłana na wskazany adres w ciągu 7 dni roboczych (w przypadku wystawienia faktury wpłata nie może być dokonana jako darowizna)

 

                      Karty Oddajemy trenerom w pierwszym dniu Warsztatów 

                            WIĘCEJ info [email protected]  tel. 604 532 547