Stacjonarne Warsztaty Piłkarskie to forma przedpołudniowych zajęć piłkarskich przeprowadzanych w czasie zimowych ferii i skierowane  są przede wszystkim do najmłodszych piłkarzy z Olsztyna i okolic w wieku 7-13 lat. Warsztaty   odbędą się na nowym zadaszonym ogrzewanym boisku NAKI przy ul. Tuwima 22 w Olsztynie k/Galerii Warmińskiej (na przeciwko Salonu Hyundai). Jest to doskonała forma wypoczynku połączona z kontynuacją treningów w czasie zimowych ferii dla osób nie wyjeżdżających poza miasto. Zajęcia odbywać się będą w dwóch turnusach od poniedziałku do piątku każdy (5 dni). Zgrupowania  odbędą się  w następujących  terminach:

Przedstawiamy terminy zimowych warsztatów cieszących się dużą popularnością, szczególnie wśród młodszych piłkarzy.

I turnus  22-26.01.2024r  ( 5 dni od pn do piątku)         pobierz kartę

II turnus  29.01-2.02.2024   (5 dni od pn do piątku)        pobierz kartę

Karty wypełnione i podpisane przez rodziców przynosimy w pierwszym dniu warsztatów

 Zawodnicy zbierać się będą w godz. 7.15-9.00, a opuszczać zgrupowanie  do godz. 16.00. W czasie półkolonii chłopcy zapewnione będą mieli przede wszystkim dwa treningi  oraz obiad z podwieczorkiem/deserem, a także inne atrakcje, między innymi wyjście do kina, na pizzę itp. Nudzić się na pewno nie będą. Przewidujemy prowadzenie różnych grup wiekowych, także zapraszamy wszystkich zawodników z grup rekreacyjnych , zaawansowanych, a także pozostałych chętnych chcących spędzić w klimacie piłkarskim wolny zimowy czas wakacyjny w Olsztynie. Uczestnicy zostaną podzieleni na grupy treningowe wg wieku i umiejętności..  

ZOBACZ ZDJĘCIA Z FUTBOLOWYCH Letnich Warsztatów z lat wcześniejszych 

 LICZBA MIEJSC OGRANICZONA !   Warunkiem rezerwacji miejsca jest wpłata zaliczki 300 zł – trenerom lub na konto klubu zakładka kontakt. II ratę wpłącamy 7 dni przed zajęciami. Całkowity koszt wynosi 650 zł. :

FUNDACJA „Spełniamy Piłkarskie Marzenia”

Olsztyn 10-771, ul.Towarnickiego14

PKO BP      95 1020 3541 0000 5902 0238 3842

z dopiskiem „Warsztaty np I Turnus  2024+ imię i nazwisko zawodnika”.

 Prośbę o wystawienie faktury wraz z adresem mailowym lub adresem pocztowym prosimy wysyłać na maila: [email protected]  Faktura zostanie odesłana na wskazany adres w ciągu 7 dni roboczych (w przypadku wystawienia faktury wpłata nie może być dokonana jako darowizna). O przyjęciu decyduje kolejność wpłat.

                      Karty Oddajemy trenerom w pierwszym dniu Warsztatów 

                            WIĘCEJ info [email protected]  tel. 604 532 547