Zbiórka na wyjazd na zgrupowanie zimowe EURO-MAX 12 w Ostródzie  odbędzie się już w najbliższą sobotę tj. 21 stycznia o godz. 9.30 przy hali „URANIA”. Przyjazd do Olsztyna planowany jest na godz. 12.00 w dniu 25 stycznia (środa) w tym samym miejscu. Chłopcy z innych miejscowości przyjeżdżają we własnym zakresie – obóz rozpoczynamy obiadem o godz. 12.30. Bezpośrednio przed wyjazdem odbedzie się krótka odprawa dla rodziców.

Chłopcy oprócz podstawowego wyposażenia  (przybory do mycia, ręczniki) powinni wziąć dodatkowo następujące rzeczy:

–          strój treningowy (koszulka, spodenki, getry, dresy, ortalion)

–          strój treningowy na zmianę – treningi będą przeprowadzane na sali i na podwórku

–          buty piłkarskie na sztuczną trawę i trampki na salę(jeśli jest taka możliwość zabrać buty piłkarskie na       podwórko na zmianę)

–          piłkę !!!

–          kąpielówki

–          klapki pod prysznic

–         legitymacje szkolną

 Jeśli są specjalne uwagi dotyczące chłopców od rodziców, np. alergia żywieniowa, proszę informować i dać zapisane wskazania na ostatnich treningach do trenerów, a także przed wyjazdem w sobotę rano.

Wartościowe rzeczy, pieniądze na czas trwania kolonii można przekazać wychowawcom przed wyjazdem na obóz (tylko banknoty 10 zł). Chłopcy nie zabierają ze sobą telefonów komórkowych, psp. W bardzo pilnych sprawach, podczas trwania kolonii, kontakt z trenerem Andrzejem Nakielskim można uzyskać pod numerem telefonu 0604532547.