OBÓZ ZAKOŃCZONY !

Na obóz należy zabrać: piłkę, sprzęt treningowy na podwórko (bielizna narciarska, korki, dresy, ortalion) i na salę (spodenki, koszulka, płaskie obuwie), kąpielówki na basen,klapki, przybory do mycia, ręcznik. Treningi odbywać się będąna sali i również na podwórku.

                          ———————————————————————————

Skąd taka nazwa zgrupowania ?  NAKIMAX – 12, bo na zgrupowaniu odbędzie się, aż  12  !!! solidnych, wszechstronnych i ciekawych treningów . Obóz skierowany jest przede wszystkim do zawodników grup zaawansowanych , którzy już byli na letnich obozach piłkarskich. Pozostali chętni mogą ewentualnie jechać po indywidualnej konsultacji z trenerem Andrzejem (tel. 604 532 547).

                Zgrupowanie odbędzie się w Ostródzie w terminie 28.01 – 1.02.2012 roku (II tydzień ferii zimowych od poniedziałku do piątku) .  Chłopcy  dojadą na miejsce pobytu autokarem lub PKP, mieszkać będą w  4 osobowych pokojach nowo wyremontowanego  internatu Zespołu Szkół przy ul. Piłsudskiego w Ostródzie z pełnym wyżywieniem. Do dyspozycji będą mieli  dostęp do dużej  pełno wymiarowej hali sportowej Centrum Sportu w Ostródzie, boisk ORLIK, pełnowymiarowego boiska ze sztuczną trawą, świetlicy oraz aqua – parku. Uczestnicy zgrupowania będą mieli zapewnioną opiekę medyczną oraz wychowawczo – trenerską. Do Ostródy na obóz zimowy jedziemy już drugi raz, rok temu było ok !!! Część dalsza niżej

 

PROGRAM zajęć sportowych  zgrupowania piłkarskiego MAX 12:

– nauczanie i doskonalenie indywidualnych umiejętności techniki gry w piłkę nożną z wykorzystaniem      metody Coerver  ( zajęcia praktyczne)

– podstawy prawidłowego żywienia sportowca (zajęcia teoretyczne)

– kształtowanie wytrzymałości tlenowej  i koordynacji ruchowej (zajęcia praktyczne)

– nauczanie taktyki gry w obronie i ataku (zajęcia praktyczne i teoretyczne)

– szkolne gry zadaniowe (zajęcia praktyczne)

– odnowa biologiczna ( aqua park)

 

Cały koszt wyjazdu wynosi 430 zł.  Warunkiem rezerwacji miejsca na obozie jest wpłata 130 zł. Zaliczkę wpłacamy trenerom prowadzącym zajęcia lub na konto klubu PKO BP 09 1020 3541 0000 5702 0117 1339 z dopiskiem NAKI-MAX 12 + imie i nazwisko zawodnika (wpłatę na konto obowiązkowo potwierdzamy sms-em na nr tel. trenera Andrzeja 604 532 547) . Pozostałą część, czyli 300 zł wpłacamy do dnia 10.01.2013r. Osoby chcące jechać na zgrupowanie, ale nie będące w stanie w tej chwili  wpłacić zaliczki proszeni są o kontakt z trenerem Andrzejem. Na obóz zapisanych jest już 50 chłopców, także zostały już OSTATNIE WOLNE MIEJSCA ! ! !