Zapraszam do zapoznania się z organizacyjnymi sprawami związanymi z wyjazdem na Zimowy Obóz Piłkarski NAKI w Ostródzie. Na obóz zapisali się wyłącznie piłkarscy twardziele (: Przypominamy, że zajęcia będą odbywać się również na boiskach otwartych ! Na wyjazd nie zabieramy gier psp, tabletów oraz oczywiście telefonów komórkowych. Obóz jest krótki, także nie przewidziane są żadne terminy na rozmowy z rodzicami. Trenerzy podczas pobytu nie odbierają telefonów – prosimy o zrozumienie sytuacji, na obozie opiekunowie maja naprawdę wiele obowiązków. W razie pojawienia się jakichkolwiek problemów z rodzicami kontaktować się będzie  trener Andrzej. Bardzo ważną sprawą jest wypełnienie tzw. karty obozowej kliknij tu.Bez prawidłowo wypełnionej karty wyjazd naobóz jest niemożliwy. Prosimy o dokładne ich wypełnienie. Konieczny jest  wpis w karcie lekarza rodzinnego. Lekarz wg obowiązującego prawa  ma obowiązek dokonania takiego wpisu. Jeśłi ktoś nie oddał jeszcze wypenionej karty prosimy o uczynienie tego w czasie zbiórki wyjazdowej. Zbiórka na wyjazd  na obóz odbędzie  się w dniu 1.02.2016 (poniedziałek) o godz. 9.00 przy hali URANIA – powrót w dniu 5.02.2016r  (piątek) około godz. 11.00 w tym samym miejscu.

Na obóz należy zabrać:

przybory do higieny osobistej: ręcznik, mydło, szampon, szczoteczka do zębów itp.

– podstawowe ubrania: buty, kurtka, bielizna itp

– klapki

– piłka nożna

– sprzęt treningowy na salę – koszulki, spodenki, getry, płaskie obuwie 

– sprzęt treningowy na boisko – bielizna narciarska  (dół i góra – obowiązkowo!)koszulki, dresy, ortalion, getry, piłkarskie obuwie z korkami , rękawiczki, czapka

 

– tradycyjnie książka do czytania

 Ewentualne kieszonkowe dla chłopców przekazujemy trenerowi. Za nie przekazane  pieniądze oraz inne wartościowe rzeczy organizatorowi nie ponosimy odpowiedzialności. Kieszonkowe przekazujemy trenerowi przed wyjazdem (podpisana koperta z banknotami 10zł)

Jeśli któryś z uczestników wyjeżdża na obóz lekko podziębiony i wymaga podawania leków prosimy o zgłoszenie zaistniałego faktu opiekunowi.