Informujemy , że z dniem 6.11.2023 wyczerpały się wszystkie miejsca obozowe. Wpłaty zaksięgowane na naszym koncie po 6.11.2023 będą zwrócone. Od 7.11.2023 możemy wpisywać zawodników na listę rezerwową (nie wymagana wpłata). Prosimy już nie wpłacać zaliczek. Miejsca rozeszły się w ekspresowym tempie. Zakontraktowanych mieliśmy aż 100 miejsc. Przykro nam, że nie wszyscy będą mogli pojechać, następny obóz odbędzie się latem, mamy nadzieję, że wkrótce ogłosimy więcej szczegółów. Zaczynamy zapisy na „Zimowe Warsztaty Piłkarskie 2024” na które serdecznie zapraszamy. Chętnych prosimy również się szybko decydować, gdyż liczba miejsc jest również ograniczona. Więcej info o „WARSZTATACH PIŁKRSKICH”, które odbędą się w ferie zimowe wkrótce.

NAKI – MAX 12  zdecydowanie konkretny i dynamiczny  obóz piłkarski z tradycjami ! Dlaczego NAKI – MAX 12 ? Dlatego, gdyż na zgrupowaniu odbędzie się, aż  dwanaście  !!! solidnych, wszechstronnych i ciekawych treningów. NIE JESTEŚ TWARDZIELEM NIE JEDŹ, ZOSTAŃ W DOMU ! JEŚLI KTOŚ POWAŻNIE MYŚLI O UPRAWIANIU SPORTU, TO UCZESTNICTWO W OBOZACH i ZGRUPOWANIACH JEST NIEZBĘDNA !

Zgrupowanie ukierunkowane jest na przede wszystkim solidne trenowanie. Piłkarskie zgrupowania zimowe są jednym z podstawowych elementów treningowego procesu szkolenia piłkarza. Nasze zgrupowanie jest połączeniem ciekawie spędzonych ferii zimowych wraz z możliwością rozwijania swoich umiejętności piłkarskich.

Jak  zaznaczyliśmy podczas naszego zgrupowania odbędzie się 12 treningów, czyli w ciągu 5 dni uczestnik obozu odbędzie tyle treningów ile normalnie odbywa się w ciągu jednego miesiąca. Po za tym w trakcie takiego wyjazdu piłkarze integrują się, lepiej  wzajemnie poznają, trenerzy mają dłuższy i lepszy kontakt  z zawodnikiem niż na codziennych zajęciach, co w sporcie zespołowym jakim jest piłka nożna jest niezwykle ważne. Młodzi piłkarze po obozowych doświadczeniach stają się bardziej samodzielni, odważni, kontaktowi i wytrwali. Na zimowe NAKI MAX-Y 12 wyjechało już łącznie ok. 3100 naszych piłkarzy. W ubiegłym roku w zgrupowaniu uczestniczyło 115 zawodników NAKI, a także piłkarzy z innych klubów z regionu naszego województwa i Polski. Zobacz zdjęcia z zimowych obozów piłkarskich KLIKNIJ TU  

      W tym roku pojedziemy do Nidzicy 60 km od Olsztyna. Trenować będziemy na nowym nowoczesnym pełnowymiarowym boisku ze sztuczną trawą IV generacji oraz również nowym dyżym orliku z nową sztuczną trawą IV generacji, a także na hali sportowej. Duży orlik i hala sportowa usytuowane w komleksie noclegowym w którym zamieszkamy. Podczas pobytu planujemy rozegrać szereg meczy sparingowych oraz wziąć udział w turniejach zorganizowanych specjalnie ze względu na nasz przyjazd na zgrupowanie zimowe. Termin wyjazdu 22-26.01.2024r  (poniedziałek – piątek, I tydzień ferii zimowych). Dojazd i przyjazd autokarem. Pobyt od poniedziałku do piątku rozwiąże wielu rodzicom problem związany z opieką nad synem w czasie ferii. Chłopcy  zamieszkają w  3-4 osobowych pokojach Szkolnego Schroniska Młodzieżowego w Nidzicy. Wyżywienie całodniowe: trzy posiłki na miejscu w kompleksie noclegowym. Piłkarze będą mieli zapewnioną opiekę medyczną oraz wychowawczo – trenerską. 

 Obóz skierowany jest przede wszystkim do zawodników grup zaawansowanych oraz rekreacyjnych. oraz innych klubów piłkarskich. Zawodnicy będą podzieleni  na grupy pod  względem umiejętności piłkarskich i wiekowych.  

1/ Wyjazd dla zawodników z grup zaawansowanych jest obowiązkowy, natomiast dla piłkarzy z grup rekreacyjnych nie jest obowiazkowy. Zgrupowania w procesie szkolenia zaawansowanego są niezbędne i powszechnie obowiązujące (o ewentualnym braku możliwości wyjazdu na obóz prosimy poinformować trenera prowadzącego najpóźniej do dnia 6.11.2023r)

2/ Zachęcamy również do uczestnictwa piłkarzy  z grup rekreacyjnych będzie to dla nich pierwszy krok ku „poważniejszej piłce nożnej”

3/ Tradycyjnie zapraszamy również piłkarzy z innych klubów. Więcej informacji można uzyskać u trenera Andrzeja Nakielskiego (tel. 604 532 547).

OGÓLNY PROGRAM zajęć sportowych  zgrupowania piłkarskiego NAKI MAX 12:

– udział w rozgrywkach sportowych (turnieje i mecze piłki nożnej)

– nauczanie i doskonalenie indywidualnych umiejętności techniki gry w piłkę nożną 

– podstawy prawidłowego żywienia sportowca (zajęcia teoretyczne)

– kształtowanie wytrzymałości tlenowej  i koordynacji ruchowej (zajęcia praktyczne)

– nauczanie taktyki gry w obronie i ataku (zajęcia praktyczne i teoretyczne)

– szkolne gry zadaniowe (zajęcia praktyczne)

Cały koszt wyjazdu wynosi 1050 zł.  Warunkiem rezerwacji miejsca na obozie jest wpłata 350zł do dnia 6.11.2023r lub wyczerpania miejsc. LICZBA MIEJSC jest OGRANICZONA ! (Liczy się data wpłaty 350zł) Zaliczkę wpłacamy trenerom   prowadzącym treningi  lub na konto fundacji , wystawiamy faktury (księ[email protected]). Tytuł wpłat: Nidzica 2024 + imię nazwisko zawodnika

FUNDACJA „Spełniamy Piłkarskie Marzenia”

Olsztyn 10-771, ul.Towarnickiego14

PKO BP 95 1020 3541 0000 5902 0238 3842

z dopiskiem „Darowizna Nidzicy 2024+ imię i nazwisko zawodnika”. Pozostałą część, czyli 700 zł wpłacamy do dnia 4.01.2024r. Jeśli potrzebna jest faktura prosimy wpłacać tytułem ” Opłata Nidzica 2024+ imię nazwisko zawodnika”

Pobierz KARTĘ OBOZOWĄ KLIKNIJ TU. Wypełnione karty  (wypełnia wyłącznie rodzic)

Pobierz DOFINANSOWANIE DO ZAKŁADU PRACY KLIKNIJ TU.

Obóz piłkarski NAKI MAX będzie spełniał wszystkie wymogi bezpieczeństwa i sanitarne Ministerstwa Zdrowia i Głównego Inspektoratu Sanitarnego oraz organizowany zostanie zgodnie z wytycznymi Ministerstwa Sportu.

Miejsce bazy noclegowej i sportowej obozu w Nidzicy