W turnieju zagrały zespoły z północnej Polski, prezentujące wysoki, wyrównany poziom. Turniej składał się z dwóch części, pierwszego dnia graliśmy w grupie B, gdzie awans do fazy finałowej otrzymywały 4 najlepsze zespoły z obu grup, zachowując punkty z zespołami, ktore również awansowały. 2 dnia każdy zespół rozegrał jeszcze 4 mecze, ale tylko z zespołami, które awansowały z drugiej grupy. Takie rozwiązanie spowodowało, że każdy mecz był o wysoką stawkę, nie tylko o awans z grupy.

GALERIA ZDJĘĆ – KLIKNIJ TUTAJ!

Pierwszego dnia zespół Naki wygrał 5 meczy i doznał jedynie 1 porażki z zespołem Arki Gdynia, która świetnie wykorzystała umiejętności techniczne swojego bramkarza przy rozegraniu piłki od tyłu, co w piłce halowej jest bardzo istotne. Wielkie emocje i zacięta walka były jak zwykle w meczu z Olimpia 2004 Elbląg, lecz ponownie to Naki okazało się lepsze.

Drugi dzień to już 8 najlepszych drużyn. Tu każdy mógł wygrać z każdym i tak też było, co spowodowało, że do końca nie była znana końcowa klasyfikacja. Naki zaczeło od mocnego uderzenia, pewna wygrana z Concordią Elbląg, gdzie wychodziło praktycznie wszystko. Kluczowym meczem, jak się później okazało, był mecz ze zwycięzcą turnieju, Spartą Brodnica. Brak skuteczności pod bramką przeciwnika i bezbramkowy remis. Lecz najciekawiej było w ostatnim meczu Naki i Lechii Gdańsk. Wygrana Naki dawała końcowy sukces w całym turnieju, a wygrana Lechii, dawała im 3 miejsce. Mimo dwukrotnego prowadzenia nie udało się odnieść zwycięstwa… Było naprawdę blisko.

Królem strzelców turnieju i najlepszym zawodnikiem zespołu Naki został Kacper Zielski.

KADRA:
Konrad Gotowski – Szymon Nakielski, Kuba Chojnowski, Kuba Kapuściński, Filip Dymerski, Łukasz Rytelewski, Kacper Zielski (k), Grzegorz Zdrada. Trener Kuba Kacperski.

WYNIKI:

Naki – Lechia Gdańsk 2003 8:0
Naki – KP Starogard Gd. 4:0
Naki – Olimpia 2004 El. 1:0
Naki – U-2 Bytów 4:1
Naki – Jantar Ustka 6:1
Naki – Arka Gdynia 0:1

Naki – Concordia Elbląg 5:0
Naki – Olimpic Gdańsk 3:0
Naki – Sparta Brodnica 0:0
Naki – Lechia Gdańsk 2:2

Klasyfikacja końcowa:

1. Sparta Brodnica
2. Naki Olsztyn
3. U-2 Bytów
4. Lechia 2002
5. Arka Gdynia
6. Olimpia 2004 Elbląg
7. Olimpic Gdańsk
8. Concordia Elbląg
9. Polonia Lidzbark Warmiński
10. Żuławy Nowy Dwór Gdański
11. KP Starogard Gdański
12. Lechia Gdańsk 2003