Mamy przyjemność ogłosić , że „LIGA MISTRZÓW –NAKI 2013”  największy turniej piłki nożnej Szkółki Piłkarskiej NAKI dla najmłodszych  w Olsztynie odbędzie się w dniu 18 maja (sobota– boiska Olsztyńskiej Szkoły Wyższej przy ul. Bydgoskiej w Olsztynie), a poprzedzony zostanie uroczystą „Ceremonią Losowania” w dniu 14 maja (wtorek, godz. 19.00 – aula 100 E OSW przy ul. Bydgoskiej) – OBECNOŚĆ NA CEREMONII LOSOWANIA – OBOWIĄZKOWA !!!

Nasz turniej jest jedyny i wyjątkowy. Chłopcy sami się dobierają w drużyny,  tworzą całe kompletne ekipy lub cześć drużyny, brakujących zawodników zorganizują trenerzy NAKI. Jest okazja żeby zostać autentycznym menadżerem, a nie wirtualnym w grze komputerowej. Chłopcy nie mający swoich drużyn również bez problemu zostaną dopisani do odpowiednich ekip, czyli każdy będzie miał swój zespół. Nazwy drużyn – odpowiedniki nazw drużyn uczestniczących w prawdziwej LIDZE MISTRZÓW zostaną rozlosowane  podczas „Ceremonii Losowania”. W trakcie trwania „Ceremonii Losowania” wszyscy poznają swoich przeciwników oraz godziny rozegrania meczy. Po rozlosowaniu nazw zespołów, każdy uczestnik naszej LIGI MISTRZÓW – NAKI 2013 otrzyma na własność koszulkę z nazwą danej drużyny oraz własnym nr na koszulce. Po „Ceremonii Losowania” każdej ekipie wykonane zostanie zdjęcie, które zamieszczone zostanie w skarbie kibica „GAZETY OLSZTYŃSKIEJ

Regulamin Turnieju

  1. Turniej przeznaczony jest dla zawodników grup rekreacyjnych NAKI oraz ich kolegów i wszystkich chłopców z Olsztyna i okolic lubiących grać w piłkę. W turnieju nie uczestniczą piłkarze z grup zaawansowanych NAKI. W turnieju nie mogą uczestniczyć zorganizowane drużyny klubowe. Ekipa, która w swoim składzie będzie miała najwięcej tzw. „obcokrajowców” zostanie nagrodzona specjalna nagrodą !
  2. Kategorie wiekowe:

 – starsi: rocznik 2002-2004 ( dodatkowo zawodnicy rocznik  2001 trenujący w Naki)

 – młodsi: rocznik 2005,06,07  i młodsi

     3. Drużyna może liczyć maksymalnie 10 zawodników  (bramkarz +7 zawodników + 2 rezerwowych)

     4.   Drużyny i pojedynczy zawodnicy zgłaszają się do turnieju drogą internetową mail:[email protected]     (formularz zgłoszenia do pobrania na www.naki.pl)  lub sms-em u  trenera Andrzeja tel. 604 532 547 lub u trenerów prowadzących zajęcia w Szkółce Piłkarskiej NAKI. Zapisy przyjmowane są najpóźniej do dnia 30 kwietnia 2013r

      5. Warunkiem uczestnictwa w turnieju jest dokonanie zgłoszenia (patrz pkt 4) oraz obowiązkowa obecność podczas „Ceremonii Losowania”.

      6. Podczas „Ceremonii Losowania” rozlosowane zostaną nazwy dryżyn oraz podane zostaną godziny rozegrania meczy. Każdy uczestnik turnieju otrzyma na własność koszulkę wylosowanej reprezentacji narodowej.

    7. Uczestnicy turnieju ubezpieczają się na koszt własny oraz oświadczają, że zapoznali się z regulaminem turnieju.

      8. UKS „NAKI” jest głównym organizatorem imprezy i decydentem w sprawach spornych oraz dotyczących naboru uczestników  turnieju. Zastrzega również prawo do zmiany podanych kategorii wiekowych.

 

POBIERZ ZGŁOSZENIE DO DRUŻYNY kliknij tu.