Zapisy na treningi NAKI na nowy rok szkolny 2025/26 już trwają i wolnych miejsc jest co raz mniej. Nie czekaj – zapisz się już teraz. Plan na Nowy Rok Szkolny od września 2025r znajduje się na dole artykułu . Jest on stały przez cały rok szkolny 2025/26. Przy nazwach grup podane są roczniki zawodników, którzy mogą do danej grupy się zapisywać. Wszystkie zajęcia odbywają się na nowoczesnym kompleksie piłkarskim Naki w Olsztynie przy ul. Tuwima 22 (pełnowymiarowe boisko i zadaszone boisko ze sztuczną trawą, kolejne trzecie nowe zadaszone boisko powstanie już na jesień). O przyjęciu do grupy treningowej decyduje kolejność opłaty za miesiąc wrzesień 2025. Opłata wynosi 190zł za miesiąc (tytuł wpłaty: imię nazwisko zawodnika, gr np D +wrzesień). Zachęcamy do zapisywania się już teraz, gdyż liczba miejsc jest ograniczona i im bliżej początku roku szkolnego tym miejsc jest co raz mniej, aż ostatecznie zostaną całkowicie zajęte, wtedy otworzymy listę rezerwową. Dotyczy to zarówno nowych zawodników oraz tych co uczestniczyli już w mijającym roku szkolnym w treningach Naki w grupach rekreacyjnych i zaawansowanych. Dostępność wolnych miejsc podana jest przy grupach, póki nie pojawi się komunikat „brak wolnych miejsc ” w danej grupie, smiało można się zapisywać poprze wpłatę . 

I  Procedura  zapisania się zawodnika do grupy rekreacyjnej, który już trenował w NAKI w tym roku szkolnym: należy dokonać opłaty 190zł tytułem: imię nazwisko zawodnika + gr np A + wrzesień).  Grupy Zaawansowane (imię nazwisko + gr np Z14+ sierpień, uwaga grupy zaawansowane obowiązuje opłata za sierpień)

II Procedura  zapisania się  nowego zawodnika , który jeszcze nie uczęszczał na treningi Naki  jest następująca:

krok 1 – Należy wybrać grupę treningową (grupy rekreacyjne A,B,C,C2,D,E,F,G plan grup na nowy rok szkolny 2025/26 na dole artykułu), każda grupa będzie miała podgrupę treningową wg wieku. Nowi  zawodnicy, którzy jeszcze nie trenowali w Naki muszą telefonicznie potwierdzić przydział do grupy z trenerem Andrzejem Nakielskim tel. 604 532 547 (kontakt w godz. 10.00-18.30 w dni powszednie). Zawodnicy, którzy już trenują w Naki nie muszą potwierdzać wyboru grupy z trenerem. Ważne, żeby kategoria wiekowa wybranej grupy zgadzała się z wiekiem zawodnika.

krok 2 – wpłacić opłatę w wys. 190zł za miesiąc wrzesień trenerom   na konto 95 1020 3541 0000 5902 0238 3842 (Fundacja „Naki – Spełniamy Piłkarskie Marzenia, Olsztyn 10-717, ul. Towarnickiego 14)  koniecznie z dopiskiem: imię nazwisko zawodnika + wrzesień + nazwa wybranej grupy (A,B,C…itp).

krok 3 – obowiązkowo wypełnić  elektronicznie  wg wskazówek – strona główna naki.pl – okienko „zapisz się„, a następnie wygenerować deklaracje w pliku pdf i  podpisany przez rodziców oddać do klubu na pierwszym treningu. Zawodnicy, którzy już trenowali w poprzednim sezonie w Naki i są już zapisani w w/w systemie nie muszą przynosić nowej deklaracji. 

krok 4 – rozpoczęcie treningów  wg grafiku wybranej grupy od początku września 2025. Na treningu obowiązuje strój sportowy oraz posiadanie własnej piłki. Nie trzeba już potwierdzać swojej obecności telefonicznie. W tym sezonie do nabycia będą nowe stroje piłkarskie Naki.

Zapisy zawodników, którzy już grali w innych klubach – kontakt tel. 604 532 547 (dni powszednie godz. 9.00-18.30)

Plan treningów na Nowy Rok Szkolny 2025/26 – Grupy Rekreacyjne ( każda grupa dzielona będzie na 2/3 podgrupy wg wieku)

 

Gr A (rocznik 2014/15/16) pn,śr  g.16.00     – brak miejsc

Gr B (rocznik 2017/18) pn, śr g. 17.00  – brak miejsc

Gr C (2015/16/17) wt, czw 17.00   wolnych miejsc 6

Gr C2 (2014/12/11/10) wt, czw 19.00   wolnych miejsc 7

Gr D (2019/20/21) wt, czw 16.15  wolnych miejsc 9

Gr E (2019/20/21) pn, śr  18.00  wolnych miejsc 6

Gr F (2015/16/17/18) wt 18.00, pt 17.15  wolnych miejsc 11

Gr G (2016/17/18) pn 18.45, pt 16.15  wolnych miejsc 10

Gr H (2015/16/17/18) czw 18.00, sb 9.00   wolnych miejsc 12

czas trwania zajęć: gr D,E 45 min, gr A,B,C,C2,F,G,H 60 min.

 

GRUPY ZAAWANSOWANE – TRENINGI SIEPRPNIOWE 2025. Przygotowania do nowej rundy jesiennej zaczynamy obozem letnim w Mikoszewie, następnie treningami w sierpniu . Mecze ligowe w zależności od kategorii wiekowej zaczynają się już w sierpniu. Dla zawodników grup zaawansowanych wg podpisanej deklaracji obowiązuje pełna płatność za miesiąc sierpień bez względu na obecność. Plan treningów w sierpniu podany zostanie przez trenerów w stosownym czasie.