5/21/18 1:51 PM, autor: Trener Radek

3 kolejka Orlików (LIGA B), Mały Jeziorak CUP - NAKI 2007

3 kolejka Orlików (LIGA B), Mały Jeziorak CUP - NAKI 2007

Powołania zawodników na mecze ligowe i turniej

W najbliższy weekend kolejne mecze ligowe Orlików, oraz turniej wyjazdowy do Iławy. Prosimy o informacje do trenrów jeśli zawodnik nie może brać udziału w turnieju, meczu. 

 NAKI I - trener Radek 

Sobota 26.05.2018  - godzina 8:30 do ok 11:30 ORLIK SP3 ul. Kołobrzeska

Zbiórka - 8:20 !! 

Zabieramy: żółte stroje meczowe, ochraniacze, legitymacja, woda, dres

KADRA:  

1 KUC

2 PETERWAS

3 MARKIEWICZ

4 URBAŃSKI

5 JACHIMOWICZ

6 RUTKOWSKI

7 JOCEK

8 RAKOWSKI

9 MULKOWSKI

10 DYMEK

11 SMOLICZ

12 TREMBICKI

*gramy dwie kolejki ligowe !!!

Wyniki spotkań:

NAKI I - ŻURI I 1:5 (MULKOWSKI), 0:3

NAKI I - ŻURI III 2:0 (JACHIMOWICZ, SMOLICZ), 2:0 (URBAŃSKI 2x)

NAKI I - ŻURI IV 3:0 (MULKOWSKI, RUTKOWSKI, PETERWAS), 2:0 (MULKOWSKI, RAKOWSKI)

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

TURNIEJ ODWOŁANY ! ! ! 

NIEDZIELA - 27.05.2018 - Turniej Mały Jeziorak CUP dla rocznika 2007 

Turniej od 9:00 do ok 16:00.  Wyjazd 3 samochodami, proszę rodziców o informacje kto może jechać.  Stadion Miejski w Iławie,  ul. Sienkiewicza 1

Jedziemy w żółtych bluzach.

Wyjazd samochodem potwierdził: P. Tyszka, .... , .....

Zbiórka : 7:30 parking hala Urania  Koszt: 40zł + ew. transport, obiad do ustalenia

Zabieramy: czarne i żółte stroje meczowe, ochraniacze, legitymacja, dres, czapka, woda, kanapki, owoc 

Kadra: KUC TYSZKA PETERWAS URBAŃSKI MARKIEWICZ JOCEK JACHIMOWICZ RUTKOWSKI PRYMAS  KUBICKI (?) KOT 

* jeśli ktoś nie jedzie musi odowiązkowo poinforwować trenera, najpóźniej do czwartku ! 

-----------------------------------------------------------------------------------------

NAKI II - trener Kamil 

Niedziela 27.05.2018  - godzina 9:00 do ok 10:30 Boisko naturalne w Nowej Wsi

Zbiórka - 8:15, stacja Shell, Wilczyńskiego 31

Zabieramy: żółte stroje meczowe, ochraniacze, legitymacja, woda, dres

1. PAWŁOWSKI

2. BANEL

3. ŁASZCZEWSKI

4. WITKOWSKI

5. ŻYZNOWSKI

6. BAL

7. ALBIN

8. KRĘCKI

9. LISATOWICZ

10. TANKIELUN

11. WILK

12. PRYMAS


Sobota, 26.05, treningi indywidualne Naki II

14:45 Mariusz Tankielun

19:00