Olsztyn

5/23/12 12:22 PM, autor: naki

"Ceremonia Losowania" - EURO - NAKI 2012 rozpoczęte !


Mecze już w najbliższą sobotę na OSW... Zobacz zdjęcia drużyn

          Największy Turniej Piłki Nożnej „EURO – NAKI 2012” w regionie dla najmłodszych już się rozpoczął. Wczoraj podczas oficjalnej „Ceremonii Losowania” imprezę uroczyście ogłosił za otwartą Pan Piotr Grzymowicz Prezydent Miasta Olsztyn. Podczas Losowania obecni byli również przedstawiciele Rady Miasta Olsztyn Pani Monika Rogińska - Stanulewicz oraz Pan Marcin Kuchciński Przewodniczący Komisji Sportu i Rekreacji. Każdy zespół otrzymał swoją nazwę, koszulki oraz pozował do zdjęcia, które zaprezentowane zostaną już niebawem w „Gazecie Olsztyńskiej” w formie skarbu kibica.

           Mecze rozpoczną się już w najbliższą sobotę na boiskach Olsztyńskiej Szkoły Wyższej przy ul. Bydgoskiej (Zatorze) wg niżej podanego planu. Zawodnicy, którzy z różnych względów nie mogli wstawić się na ceremonię lub nie zdążyli się wpisać na listę zawodników, a chcieliby wystąpić w turnieju proszeni są o kontakt z trenerem Andrzejem (tel. 604 532 547). 

    Zdjęcia drużyn młodszych kliknij tu. Zdjęcia drużyn starszych kliknij tu

Grupa   M Ł O D S Z A  -  plan meczy + składy  godz. 15.00 OSW ul. Bydgoska

 Grupa A          Grupa B

Polska            Hiszpania

Grecja            Włochy

Rosja             Irlandia

Czechy           Chorwacja

                    Anglia

 

½ Finał        godz. 16.45

A1…………………..- B2……………………………          A2………………. – B1………………

 

Finał            godz. 17.00

o 1 msc …………………….-………………………….       o „3” msc……………….-……………………

 

                                         



 

CZECHY

Fronczak                          Jakub                

Kasprzyk                    Bartek

Kraśniewski                  Dawid

Ludwiczak                    Kacper

Morawski                      Adrian

Połujański                    Krzysztof

Poterała                        Mikołaj

Predko                         Wiktor

Żołądź                           Maks

…………………………………

POLSKA

Pryk                    Michał                          

Berner               Michał 

Filipiak             Bartek 

Leśniak              Adam   

Łopuszyński       Czarek 

Molenda             Łukasz 

Olszewski         Oliwier 

Pryk                   Maciek

Witkowski         Daniel

Zelwer               Grześ 

 

ROSJA

Jakubisiak                Paweł                       

Capłap                            Szymon

Dąbrowski                       Tymon

Dziczek                            Konrad

Gawryś                             Konrad

Kamiński                          Mateusz

Kardaś                              Jakub

Kuchta                              Julian

Pokorski                           Jakub

Ziółkowski                       Wiktor

IRLANDIA

Świderski        Szymon                            

Babalski               Jakub

Gawroński            Adrian

Janusz                    Filip

Krajewski              Dawid

Krztoń                  Kuba

Ostrowski              Dawid

Romanek               Michał

Walczak               Marcel

…………………………..

ITALIA

Gąsiorowski           Mateusz                     

Bazydło                       Michał

Chmielewski                Albert

Kujawski                      Szymon

Kupren                        Jakub

Plust                           Mateusz

Samoraj                       Maciek

Sepkowski                   Marek

Sepkowski                   Paweł

Składanowski              Maciek

 

ANGLIA

Lewoń                Maciek                         

Adamowicz      Szymon  

Błaszczak         Olaf        

Ignatowicz        Maciej    

Janecki             Filip        

Kowalkowski      Dawid     

Ławrynowicz       Szymon  

Ochnik              Mateusz  

Oudon              Wiktor    

Parfikowski         Karol       

HISZPANIA

Dałek                          Antek                     

Dałek                     Alek    

Kozłowski                 Konrad 

Kubicki                     Olek    

Kurpis                      Antek   

Mielnik                     Wiktor  

Pajdak                     Mateusz

Pieczarka                  Kuba

Pieczarka                  Michał

Rybak                      Martyn

CHORWACJA

Folgmann       Maciek                             

Alancewicz            Nikodem

Ćwik                    Szymon

Kalinowski             Filip    

Klemczak              Maciek

Sikora                   Jaś       

Soliwoda                Dominik

Witkowski              Franek 

Wronkowski          Łukasz 

Grabowski             Kuba

 

GRECJA

Ratajczak        Dominik   

Gosk               Adam

Kołakowski       Kacper

Onichimowski   Olaf            

Prostko            Antek         

Szwejk             Szymon 

Wasilewski       Artur  

Wiśniewski     Jędrek        

……………………….

……………………….

 

 

Grupa Starsza


Grupa A   OSW  godz. 10.00                       Grupa B   OSW godz. 10.00

Polska                                                     Holandia

Grecja                                                      Dania

Rosja                                                       Niemcy

Czechy                                                     Portugalia


 

 

Grupa C  OSW godz. 11.30                                Grupa D  OSW godz. 11.30

Hiszpania                                                        Ukraina

Włochy                                                            Francja

Irlandia                                                           Szwecja

Chorwacja                                                        ..........

 


                                        

1/4 Finał      godz. 13.00

A1………………………. – B2………………………….     C1…………………….- 2D…………………….

B1………………………. – A2…………………………..    1D…………………… - 2C…………………….

 

½ Finał        godz. 13.30

A1B2…………………..- C1D2……………………………  B1A2………………. – D1C2………………

 

Finał            godz. 13.45

o 1 msc …………………….-………………………….       o „3” msc……………….-……………………

 

                                              


 

SZWECJA

Kasprzyk                     Wiktor              

Godziewski                 Kamil

Jastrzębski                   Dawid

Michalonek                 Mateusz

Osiecki                        Łukasz

Rejniak                        Mateusz

Rejniak                        Szymon

Stomma                       Szymon

Wojczulanis                Ignacy

………………………………..

FRANCJA

Sadowy             Łukasz              

Boehm               Łukasz

Jędrzejewski      Nikodem

Kalinowski        Marceli

Komorowski     Jakub

Kozłowski          Dawid

Lipiński              Kamil

Łokuciejewski    Michał

Stefanowicz       Szymon

Zarzecki             Marcin

Siembida            Krystian

GRECJA

Purzycki                     Mikołaj                 

Kozacki                       Jakub

Naguszewski                Patryk

Pawlikowska               Agata

Szwed                          Michał

Śliwa                           Kacper

Towstyga                     Adam

Zyser                            Olaf

……………………………….

……………………………….

HISZPANIA

Król                    Aleg                          

Bruzdewicz       Hubert 

Okulicz              Miłosz

Orchowski         Wiktor

Pogłód               Olaf  

Świder              Hubert

Karaźniewicz   Bartek  

Karaźniewicz   Jakub   

Magdziak          Wojtek

Kunczik            Dawid

DANIA

Fijałkowski               Rafał              

Bągard                      Jakub

Częczek                     Maciek

Łysek                        Szymon

Dittrich                      Adrian  

Paszkiewicz               Bartek   

Szymański                 Damian 

Kozłowski                 Igor       

Moszczyński             Miłosz   

…............................................

WŁOCHY

Bańka             Jakub                      

Banaszek         Alan

Dziomba         Wiktor

Gajdamowicz Kacper       

Krupiennik      Dawid

Nowakowski  Jakub         

Nowicki         Jakub                        

Pleszko            Kacper

Walczak          Hubert

……………………

CZECHY

Tomczykowski        Tymon                          

Baranowski               Paweł

Jaszczułt                   Damian

Ratkiewicz               Antek

Stanczewski              Ziemek

Wiliński                    Mateusz

Wojciechowski         Jan

Wojsiat                     Marcin

Żuk                           Jakub

……………………………..

PORTUGALIA

Melke              Kajtos     

Dec                    Mariusz

Drozd                Patryk

Dziedzic            Czarek

Kałuski              Remek

Melke               Miłosz

Salwowski         Janek

Żukowski           Mateusz

…………………………

…………………………

CHORWACJA

Aleksander              Żuk        

Antończyk                Marcel

Chylak                      Mateusz

Górny                       Konrad

Hoang – Mahn         Nikodem

Jabłoński                  Karol

Jasiński                     Radek

Kiński                       Bartek

Maciejkowicz           Maciej

Sowul                       Dominik

ROSJA

Jan                    Lisek             

Bobrowiecki    Patreyk  

Czerwiński       Artur 

Horba               Jakub 

Janiszewski      Wiktor

Leżanko            Jakub 

Macoch             Grzegorz

Marcjanik       Patryk

Olszanicki        Mateusz  

Witkiewicz       Konrad  

IRLANDIA

Szklarczyk               Jakub 

Cieplak                  Olek   

Kalista                    Adam   

Kucki                     Łukasz

Łagun                  Jakub    

Radziewicz            Oskar 

Rak                        Dominik

Rudziński            Konrad 

Rusinkowski         Damian

……………………………

 

UKRAINA

Florczak           Nikodem        

Belniak              Maciek

Grygołowicz     Maksymilian

Kossakowski    Mateusz        

Markowski        Jakub

Rokoszewski     Maksymilian

Stępniak            Krystyna

Szajdek             Michał

Tunkiewicz       Maksymilian 

Zaniewski         Tomek

 

POLSKA

Michałowski      Julian           

Borkowski           Łukasz

Kaczorek              Wiktor

Kamiński              Adrian

Lejman                 Dominik

Magrel                  Konrad

Mejłun                  Szymon

Sturczewski         ……….

……………………………

……………………………

 

HOLANDIA

Wilczak            Jakub           

Tymek              Konrad

Hrymowicz      Jakub

Dawid              Nowak

Durczak           Mikołaj

Iwanowski       Jaś

Matusewicz     Filip

Chudzik           Kamil

Ozygała           Jaś

Mazuro             Marcin

NIEMCY

Studniak     Jakub                      

Kur               Bartek

Ludwiczak   Hubert

Maj              Krystian

Puszkar        Sebastian

Romańczuk  Paweł

Swat             Jakub

Świątkowski Adam

Zackowski    Kuba