7/6/16 4:40 PM

Lecimy do FRANCJI ale nie na EURO

Lecimy do FRANCJI ale nie na EURO

Zagramy w największym turnieju w Europie

Już w najbliższy czwartek reprezentacja NAKI rocznik 2003 wylatuje do Francji ale nie na Euro ,a na jeden z największych piłkarskich turniejów w Europie GUERLADEN 2016, w którym zagra 144 zespołów z całego świata.  Obsada jest doborowa w rozgrywkach wezmą udział prawie wszystkie drużyny z I i II ligi francuskiej między innymi takie jak: Olimpic Marsylia, EA Guingamp, FC Nantes, Stade de Reims, FC Lorient, Bastia , Metz ,St Ettiene i inne , także nasz team jedzie po dobrą lekcję futbolu.

  Zawodnicy zamieszkają w domach francuskich piłkarzy. Oprócz uczestnictwa w turnieju będą zwiedzać przepiękną Bretanię, a przede wszystkim zobaczą niesamowite przypływy i odpływy morza, które w tym rejonie są bardzo duże. Finał turnieju rozegrany zostanie przy 15 000 widowni i weźmie w nim udział 16 drużyn, które grać będą w systemie pucharowym. Miejsca Naki w latach ubiegłych:

Rok 2013 –miejsce 64-128   rocznik 2000

Rok 2014 – miejsce 32-64  rocznik 2001

Rok 2015 – miejsce 5-8      rocznik 2002

Informacje dla rodziców:

   Szczegółowy opis podróży: lot samolotem Warszawa Modlin - Paris Beauvais, lotnisko - dworzec PKP Francja paryż Montparnasse (bus), Paryż – St Briec (szybka kolej TGV), St Briec - Loudeac (bus). Przyjazd na miejsce ok. godz. 23.00. Powrót analogicznie.

 

Informacje organizacyjne dla wyjeżdżających:

1/ wyjazd na lotnisko Warszawa Modlin (lot Ryanair) 9.06 (czwartek) godz. 6.45 - Dworzec Główny PKS stanowisko nr 8 – autokar RADEX. Powrót: 13 czerwiec ok. godz. 21.30 (przylatujemy na lotnisko Warszawa Modlin – lot Ryanair)

2/ Korzystamy z usług linii lotniczych Ryanair. Zawodnicy zabierają tzw. bagaż podręczny o wymiarach 55 x 40 x 20 cm  o wadze nie przekraczającej 10 kg oraz oraz 1 małą lekką torebkę o maksymalnych wymiarach 35 x 20 x 20 cm . W bagażu nie wolno przewozić napojów (cieczy, żelu). Można w bagażu przewozić kanapki, które należy zabrać , gdyż będziemy prawdopodobnie na miejscu dopiero na późną kolację. Oczywiście będzie możliwość zakupienia prowiantu na lotnisku ale przypominamy, ze nie jest on tani. Proponujemy do bagażu zabrać małe (mini) mydło i pastę do zębów. W przypadku przekroczenia podanych limitów należy dopłacić 60 euro do bagażu bezpośrednio przed wylotem (każdy we własnym zakresie). Nie bierzemy ręczników, chyba , że będzie wolne miejsce w bagażu. Proponujemy przed wyjściem z domu zważyć walizkę, żeby uniknąć niepotrzebnych sytuacji przy odprawie na lotnisku.

3/ Obowiązkowo zabieramy ze sobą: Zawodnicy na podróż ubierają się w dresy NAKI oraz żółtą jaskrawą koszulkę naki i niebieskie spodenki.

- żółty  (żółta koszulka, niebieskie spodenki, żółte getry z logo NAKI) i biały komplet meczowy (biała koszulka, czarne spodenki, białe getry z logo NAKI), dresy naki firmy nike, buty piłkarskie z korkami i turfy, ochraniacze piłkarskie, kąpielówki oraz oczywiście paszport lub dowód osobisty i kartę NFZ (patrz pkt 5)

4/ Symboliczny upominek dla rodziny francuskiej

5/ Każdy zawodnik przekazuje trenerowi Piotrowi na zbiórce  w dniu 9 czerwca:

- paszport lub dowód osobisty (UWAGA !  BARDZO WAŻNE ! Należy przekazać ten dokument, który podawany był do rezerwacji kupna biletów lotniczych)

- wyrobioną w NFZ (ul. Żołnierska - budynek Sanepidu) - formalności załtwia się w 15 min, należy posiadać tylko dowód ubezpieczenia zdrowotnego z zakładu pracy jednego z rodziców.

- podpisane oświadczenie . Zgoda rodziców na wyjazd dziecka do Francji, może być wymagana na lotnisku we Francji

- odliczona kwota 30 euro ( fundusz zabezpieczający na ewentualne nie przewidywane wydatki podczas podróży szczególnie z lotniska z Paryża do Mur De Bretagne i z powrotem – w przypadku nie poniesienia takich kosztów w/w kwota nie zostanie pobrana od chłopców, jednak prosimy aby taką sumę posiadali)

- pieniędzy kieszonkowych nie przekazujemy trenerowi