Mecz między NAKI i RONĄ 03 Ełk, zapowiadał się na szlagier VI kolejki rozgrywek ligi wojewódzkie trampkarza w grupie I.

Mecz na szczycie pomiędzy liderem Naki Olsztyn a Roną 03 Ełk, trzecim zespołem Ligi Wojewódzkiej trampkarza gr. I. Mecz zaplanowany na godz. 11.30 odbył się na sztucznym boisku w Dajtkach. Oba zespoły przystępowały do rywalizacji z kompletem punktów (9 punktów po trzech meczach). Zespół z Ełku w ostatniej kolejce pokonał 2-1 zespół ze Szczytna. Natomiast nasza ekipa wygrała na wyjeździe 2-0 z Czarnymi Olecko.

Spotkanie od początku stało na wysokim poziomie i obie drużyny dążyły do otwarcia wyniku.

Zespół z Ełku bardzo dobrze wyprowadzał szybkie kontry, lecz na drodze do strzelenia bramki stawali nasi obrońcy lub bramkarz. W 6 min. nasza drużyna wykorzystała sytuację podbramkową i po podaniu Przemka Rybkiewicza gola, z 20-stu metrów, strzela Bartosz Salwowski ustalając wynik spotkania na 1:0. Kolejne minuty meczu to akcje pod obiema bramkami ale bez zmiany wyniku. Jeszcze przed przerwą, w 26 minucie meczu, po akcji w środkowej strefie boiska, ostatnim podaniem popisuje się Przemek Rybkiewicz. Piłkę otrzymuje Konrad Juraniec, który po ominięciu trzech obrońców i bramkarza nie miał problemów z trafieniem do pustej bramki. Pierwsza połowa kończy się wynikiem 2:0.

Druga połowa rozpoczyna się od mocnego akcentu. Po indywidualnej akcji w polu karnym nasz zawodnik, Konrad Juraniec, zostaje sfaulowany a sędzia bez wahania dyktuje rzut karny. Pewnym wykonawcą okazuje się Przemysław Rybkiewicz, który zdobywa kolejną bramkę dla swojej drużyny. Do końca spotkania, mimo usilnych prób piłkarzy obu drużyn, wynik nie ulega zmianie. Nasza drużyny wygrywa wynikiem 3:0.

Śmiało można powiedzieć, iż oba zespoły prezentujące zbliżone umiejętności stworzyły ciekawe widowisko i mecz rewanżowy w Ełku na pewno nie będzie „spacerkiem”.

Zwycięstwo dedykujemy Zglinie, który jest w trakcie leczenia kontuzji złamanej ręki. Serdecznie pozdrawiamy Adama i życzymy szybkiego powrotu do zdrowia.

Kolejne spotkanie to mecz wyjazdowy z Redą Szczytno.  Serdecznie zapraszamy wszystkich kibiców na stadion w Szczytnie w sobotę o godzinie 14.00.