NAKI 98 OLSZTYN zwycięża w silnie obsadzonym VII Międzynarodowym Turnieju w Suwałkach. Droga do finału była bardzo trudna, ale zespół w składzie Kacper Żukian, Michał Szłykowicz, Tomasz Panek, Bartosz Salwowski, Wiktor Gaweł, Adam Zgliński, poradził sobie ze wszystkimi przeszkodami i w finale pokonał silny zespół z Kowna.

Mecz finałowy zaczęliśmy bardzo ostrożnie od dobrego ustawienia w obronie i liczyliśmy na szybkie wyjścia z kontrami. Do 14 minuty wynik spotkania nie ulegał zmianie, lecz Bartosz Salwowski strzela pod poprzeczkę i mamy 1-0. Minęły dwie kolejne minuty i nasz przeciwnik strzela bramkę wyrównującą, mamy 1-1. Kolejne minuty to walka o każdy centymetr boiska i wtedy zostaje sfaulowany Salwa, do piłki podchodzi sam poszkodowany i pięknym strzałem w samo okienko bramki drużyny z Kowna ustala wynik spotkania na 2-1. Wynik do końcowego gwizdka nie uległ już zmianie, więc mogliśmy się cieszyć ze zwycięstwa w turnieju.

Najlepszym zawodnikiem całego Turnieju został nasz zawodnik Michał Szłykowicz, na słowa uznania zasłużyli wszyscy zawodnicy, którzy w okrojonym składzie stawili czoła dobrze grającym ekipom Wigier i Kowna.
Dziękujemy organizatorom za zaproszenie i za dobrze zorganizowane zawody.